Reklama

Agresywny pasażer zakończył podróż w areszcie

Zgłoszenie o tym, że jeden z pasażerów autokaru wycieczkowego zachowuje się agresywnie i może być pod wpływem środków odurzających, przemyska policja odebrała we wtorek, 13 czerwca.

32-letni pasażer miał wysiąść z autobusu opóźniając wycieczkę. Mundurowi udali się do Duńkowiczek skąd napłynęło zgłoszenie.

Podczas wykonywania czynności służbowych ujawnili przy mieszkańcu województwa dolnośląskiego 3 woreczki foliowe z zawartością zielonego suszu i jeden z białą substancją. Badania wykazały, że były to marihuana i mefedron.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Jak na razie, prokurator zastosował wobec niego środki zapobiegawcze: dozór i zakaz opuszczania kraju. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama