Zgłoszenie o tym, że jeden z pasażerów autokaru wycieczkowego zachowuje się agresywnie i może być pod wpływem środków odurzających, przemyska policja odebrała we wtorek, 13 czerwca.
32-letni pasażer miał wysiąść z autobusu opóźniając wycieczkę. Mundurowi udali się do Duńkowiczek skąd napłynęło zgłoszenie.
Podczas wykonywania czynności służbowych ujawnili przy mieszkańcu województwa dolnośląskiego 3 woreczki foliowe z zawartością zielonego suszu i jeden z białą substancją. Badania wykazały, że były to marihuana i mefedron.
Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Jak na razie, prokurator zastosował wobec niego środki zapobiegawcze: dozór i zakaz opuszczania kraju. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze