AKST Amator Jarosław, wygrywając zaległy mecz z zespołem KU AZS Politechnika IV Rzeszów, wrócił na fotel lidera tabeli IV ligi tenisa stołowego.
Wygrana z outsiderem była obowiązkiem AKTS Amator. Kompletnie żadnego znaczenia nie miał fakt gry bez dwójki liderów, czyli Radosława Dudka i Prashanta Jha. Zresztą… Patrząc na skład personalny rzeszowian, było to spotkanie Dawida z Goliatem. Czwarty zespół Politechniki reprezentowała sama młodzież, by nie rzec dzieci – trzy nastoletnie pingpongistki i jeden młodzieniec. Spotkanie o mały włos, a rozpoczęłoby się od wielkiej sensacji. 13-letnia Helena Puławska ograła w dwóch pierwszych partiach Dawida Rachfalskiego i w jarosławskim obozie nastąpiła spora konsternacja. Na swoje szczęście zawodnik AKTS Amator wyciągnął wnioski z przegranych setów i trzy kolejne rozstrzygnął na własną korzyść. W pozostałych dziewięciu pojedynkach takich emocji już nie było. Jarosławianie stracili w nich cztery sety, co tylko dodało splendoru młodziutkim zawodniczkom i zawodnikowi z Rzeszowa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze