Do czołowego zderzenia samochodów doszło we wtorek przed godz. 21 między Sobiecinem a Surochowem w gminie Jarosław. Jedno z aut po zderzeniu dachowało i wpadło do rowu.
– Na miejsce zadysponowano 4 zespoły ratownictwa medycznego. Powiadomiono jednocześnie Państwową Straż Pożarną w Jarosławiu oraz policję w Jarosławiu – podaje Marek Janowski, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.
– Po przybyciu na miejsce pierwszego zespołu ratowników, wspólnie ze strażakami z OSP i PSP podjęto akcję ratunkową. Osoby uwięzione w pojazdach zostały uwolnione poprzez wykonanie dostępu przez strażaków. Stwierdzono zgon jednego z kierowców (aktualizacja: to kierujący oplem astrą 20-letni mieszkaniec gm. Laszki), 3 osoby w stanie ciężkim, zagrażającym życiu trafiły do szpitali w Jarosławiu i w Przemyślu – opisuje M. Janowski.
Dwie osoby z obrażeniami niezagrażającymi życiu przewieziono do Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu.
22-letni kierujący volkswagenem polo, mieszkaniec gminy Przemyśl, zmarł w szpitalu. To druga ofiara tego tragicznego wypadku.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że 20-letni kierowca opla astry, na prostym odcinku drogi, zjechał nagle na przeciwległy pas i zderzył się z volkswagenem polo.
PB, AN
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Kto zjechał na czołowe???Ludzie co wy piszecie??
Wiadomo skąd dokładnie był ten mężczyzna z Polo? Wyrazy współczucia dla rodziny [*]
Samobójstwo połączone z morderstwem tak dokładniej. Co miał w głowie, że jeszcze chciał zabić swoich znajomych jadących wraz z nim. Nie dowiemy się nigdy.
20.latek jest z Leszek a 22 latek z okolic Ostrowa tamte strony podobno a nie Przemyśl.
20.latek jest z Laszek A 22 latek z okolic Ostrowa podobno A nie przemysla
To kto w końcu zjechał?? Ten z polo 20 latek czy ten z volkswagena 22 latek??? Bo ten 22 latek on jest z okolic Ostrowa tamte strony A to kolega mojej koleżanki i jechał ze znajomymi w aucie..
Jakim prawem xx piszesz że to było samobujóstwo ? Widać opel jechał na Surochów tamten na jaroslaw więc jakby zjechał na lewo to dostałby chlopak obok kierowcy a nie kierowca opla tamten volkswagenem wypszedzał tira ktorego widać na zdjeciach i nie zdążył zjechać na swój pas a kierowca opla chcąc uniknąć zderzenia skręcił w prawo i dostał w swoją stronę tak a nie samobójstwo ludzie czy wy wiecie co czuła jego rodzina czytając to !!!
Kto zjechał na czołowe???Ludzie co wy piszecie??
Wiadomo skąd dokładnie był ten mężczyzna z Polo? Wyrazy współczucia dla rodziny [*]
to było samobójstwo tego z opla