Reklama

Alarm o podłożeniu ładunku w budynku Urzędu Miejskiego w Przemyślu [WIDEO, AKTUALIZACJA]

31/03/2026 08:58

W związku z alarmem o podłożeniu ładunku ewakuowano budynek Urzędu Miejskiego w Przemyślu (Rynek 1) i w chwili obecnej trwają działania służb. W związku z tym obsługa interesantów została zawieszona do czasu usunięcia zagrożenia!

– poinformował przed chwilą przez media społecznościowe prezydent miasta Wojciech Bakun.

AKTUALIZACJA

Dzisiaj, 31 marca br., przed godziną 8 rozpoczęła się ewakuacja pracowników z budynku Urzędu Miejskiego w Przemyślu przy ul. Rynek 1 w związku z informacją o możliwości podłożenia ładunku wybuchowego.

Reklama

Kilka minut później na Rynku pojawiły się odpowiednie służby: policja, straż pożarna, pogotowie ratunkowe. Sprawdzane jest każde możliwe miejsce, gdzie ładunek mógłby zostać ewentualnie umieszczony. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że informacja o możliwości podłożenia ładunku wybuchowego pojawiła się drogą mailową. Podobne maile otrzymały w Polsce trzy inne instytucje.

Jeśli tylko zakończą się działania służb i okaże się, że był to fałszywy alarm, funkcjonowanie przemyskiego magistratu wróci do normalności.

Reklama

AKTUALIZACJA 9.57

Przed kilkoma minutami włodarz miasta poinformował, że magistrat jest bezpieczny i działa już w normalnym trybie. 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 31/03/2026 09:58
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama