W związku z alarmem o podłożeniu ładunku ewakuowano budynek Urzędu Miejskiego w Przemyślu (Rynek 1) i w chwili obecnej trwają działania służb. W związku z tym obsługa interesantów została zawieszona do czasu usunięcia zagrożenia!
– poinformował przed chwilą przez media społecznościowe prezydent miasta Wojciech Bakun.
Dzisiaj, 31 marca br., przed godziną 8 rozpoczęła się ewakuacja pracowników z budynku Urzędu Miejskiego w Przemyślu przy ul. Rynek 1 w związku z informacją o możliwości podłożenia ładunku wybuchowego.
Kilka minut później na Rynku pojawiły się odpowiednie służby: policja, straż pożarna, pogotowie ratunkowe. Sprawdzane jest każde możliwe miejsce, gdzie ładunek mógłby zostać ewentualnie umieszczony. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że informacja o możliwości podłożenia ładunku wybuchowego pojawiła się drogą mailową. Podobne maile otrzymały w Polsce trzy inne instytucje.
Jeśli tylko zakończą się działania służb i okaże się, że był to fałszywy alarm, funkcjonowanie przemyskiego magistratu wróci do normalności.
Przed kilkoma minutami włodarz miasta poinformował, że magistrat jest bezpieczny i działa już w normalnym trybie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze