To już ostatnie podrygi sezonu 2019 – 2020. Jest on bardzo udany dla klubu z Jarosławia, który wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Indywidualnie zawodnicy zespołu z Podkarpacia stawali na podium krajowego czempionatu wśród żaków, młodzików i kadetek.
Wydarzeniem sezonu był powrót na szczyt Kolpingu FRAC Jarosław w LOTTO Superlidze. Jarosławscy tenisiści stołowi w końcowej klasyfikacji sezonu 2019 – 2020 wyprzedzili Dartom Bogorię Grodzisk Mazowiecki i Dekorglass Działdowo.
Autorami wywalczenia drugiego w historii[paywall] klubu z Jarosława złotego medalu w LOTTO Superlidze byli: Kou Lei, Cheng Jingqi, Han Qiyao i Daniel Górak. Menadżerem drużyny od wielu lat jest Kamil Dziukiewicz.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze