Wprawdzie pogodę wciąż jeszcze mamy zupełnie niezimową... ale dzieciaki szaleją na lodzie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Panie Prezydencie Bakun...Zamiast FB i portali..Do ludzi.Choć i tak wiadomo..Ze to wszystko to dno...Jak i Pańskie rządy..Ludzie zaufali,a jednak...Za Chomy bylo lepiej...Chociaż trawa przystrzyzona...
Your feedback helps me a lot, A very meaningful event, I hope everything will go well temple run 3
To się nie doczekasz. Pani dyr zapewniała ,że po dwóch dobach ruszy że stokiem , minęło trzy gdzie śnieżno i co nic czcze słowa ale jak ktoś kompletnie jest oderwany od rzeczywistości to tak będzie. Pytam więc, czy jak pan Kowalski chwalił się wraz z panią Gretą są otwarte trzy trasy? Czy to kolejny kit , toalety na stoku liczę , że są w nowym budynku przy kasach skończone czy tak jak na stoku było do tej pory czyli nie. Dziecinada liczę tylko ,że nie uchwałą budżetu w mieście wejdzie komisarz i zrobi porządek a przed świętami będą nowe wybory.
Do Marcin.Brak elementarnej wiedzy aż głowę ściska.Ad.1. Trudno, żeby stok chodził jak pada deszcz i jest 10 na plusie, ale widocznie lekcje z biologii (przyrody) były opuszczane.Ad.2. Komisarz dla miasta to najgorsze co może być - dlaczego ?- ponieważ ów wychwalany wybawiciel czyt. komisarz ścina budżet jak chce aby zapewnić miastu minimum funkcjonowania. Pytanie jak zetnie np. 3 mln dla edukacji ? To proste cięcie etatów w szkołach; zetnie kasę na sport - trudno kluby popadają, kultura do cięcia - wtedy zero imprez i koncertów ale co tam, do kogo ludzie wtedy pójdą ? Pomyśl pajacu
Do sok , tempy bucku p dyr obiecywała 60 h śnieżenia i stok jest czynny a co dupa kolejna obietnica nie do zrealizowania bo pojęcia nie ma, armatki śniegowe tyle już pracowały, poczym zaczął padać deszcz. Dziecinada, przedszkole, nie wiedza, brak pojęcia, nie znacie tematu i tyle poddajcie się z tą całą waszą niby władzą od razu puki nie jest jeszcze za późno. Jak po pierwszym roku żądów prawie do miasta wjechał komisarz to aż strach pomyśleć co będzie po drugim. Co powiecie przepraszam nie udało się nam ? Na stołek dyr posadcie z powrotem p Roberta, który marnuje swój talent za biurkiem na parkingu to może ten sezon choć uratuje
czekam na stok
Wesołych świąt.
Panie Prezydencie Bakun...Zamiast FB i portali..Do ludzi.Choć i tak wiadomo..Ze to wszystko to dno...Jak i Pańskie rządy..Ludzie zaufali,a jednak...Za Chomy bylo lepiej...Chociaż trawa przystrzyzona...