Reklama

Anna Brzyska dwukrotną mistrzynią Polski żaczek!

Kapitalnie w Mistrzostwach Polski Żaczek, które rozegrane zostały w Międzyzdrojach, zaprezentowała się młodziutka zawodniczka Kolpinga FRAC Jarosław Anna Brzyska, która wywalczyła dwa złote medale! Gratulujemy!

Pierwszy, cenniejszy, bo zdobyty w grze pojedyncznej. Ania, uczęszczająca do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu, zdobyła więc tytuł indywidualnej mistrzyni Polski w kategorii żaczek. Po złoto sięgnęła również w grze podwójnej. Złoty debel stworzyła z Zuzanną Wielgos (LKS Kąkolówka).

W singlu podopieczna Łukasza Adamskiego, w całym turnieju nie przegrała nawet seta! Na początek odniosła dwa zwycięstwa grupowe, będące przepustką do turnieju głównego. W półfinale turnieju jarosławianka pokonała 3:0 Weronikę Kaźmierczak, a w pojedynku finałowym, również bez straty seta, pokonała Małgorzatę Hebdę.

Reklama

W kategorii chłopców, najlepszym żakiem okazał się Miłosz Redzimski z Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki. Zawodnicy jarosławskiego Kolpinga uplasowali się na następujących miejscach: Dawid Szczygieł – 21., Dawid Jadam – 33., który został wyróżniony statuetką za najmłodszego uczestnika mistrzostw.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Piotr - niezalogowany 2016-06-14 22:34:01

    Brawo, brawo, brawo

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    aaaa - niezalogowany 2016-06-17 23:04:13

    GRATULACJE, super dziewczyna, dla trenera również.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    isia - niezalogowany 2016-06-17 23:07:09

    Oby tak dalej Aniu, wielki sukces !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama