Anna Brzyska, tenisistka stołowa PKS Kolping FRAC Jarosław, została najlepszą zawodniczką Andro Kids Open, największego turnieju w Europie. W niemieckim Düsseldorfie nie miała sobie równych w grze pojedynczej, sięgając po tytuł w znakomitym stylu i to bez straty seta!
Swój start w turnieju A. Brzyska rozpoczęła od deblowej rozgrywki. Uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu i reprezentantka PKS Kolping FRAC Jarosław wystąpiła w duecie z Mariią Girleą, koleżanką z reprezentacji Rumunii. Zawodniczki grę podwójną Andro Kids Open zakończyły na podium z brązowym medalem.
To był dopiero przedsmak i zapowiedź wielkiego sukcesu Ani. W grze pojedynczej była poza zasięgiem rywalek. W finale musiała tylko postawić „kropkę nad i”. Co ciekawe, w ostatnim meczu singla trafiła na swoją partnerkę deblową, Mariię Girleę. – To było dziwne spotkanie, bo mimo że gram z Marią w deblu, to tak naprawdę nigdy nie grałyśmy przeciwko sobie. Na szczęście zwyciężyłam – cieszyła się Ania.
Sukces naszej zawodniczki z trybun w Düsseldorfie obserwował jej ojciec, Krzysztof. – Musimy sobie uczciwie powiedzieć, że Ania była poza zasięgiem rywalek. Już przed turniejem była zaliczana do grona faworytek, ale to co zrobiła przy stole, to był pokaz jej umiejętności i potencjału – podsumował występ córki.
Andro Kids Open przez wielu nazywany jest Mistrzostwami Europy Młodziczek. W tym roku w Niemczech wystąpiło dokładnie 1211 dziewcząt i chłopców z 26 krajów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Najlepsza ale w swoim rocznik czyli 2005
Najlepsza była ale w swoim roczniku czyli dzieci ur w 2005 . Ale gratulacje.
Ha ha ha ha dobry żart i co jeszcze to dlaczego nie było tom nikogo z Kadry Narodowej?
Było wiele osób z kadry tam było lecz nie osiągneli dużych sukcesów a jeśli chciałeś zabłysnąć trzeba było się brokatem posypać
Najlepsza ale w swoim rocznik czyli 2005
Najlepsza była ale w swoim roczniku czyli dzieci ur w 2005 . Ale gratulacje.
Ha ha ha ha dobry żart i co jeszcze to dlaczego nie było tom nikogo z Kadry Narodowej?