Reklama

Anna Brzyska z medalem w reprezentacji Polski

Nie przestaje zadziwiać i imponować formą uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu, a zarazem tenisistka stołowa Parafialnego Klubu Sportowego Kolping FRAC Anna Brzyska. Odniosła kolejny spektakularny sukces w swojej kategorii wiekowej. Tym razem wspólnie z reprezentacją Polski zdobyła srebrny medal w Turnieju Nadziei Olimpijskich w stolicy Węgier Budapeszcie.

To był bardzo dobry turniej w wykonaniu polskich teamów, zarówno dziewcząt jak i chłopców. Obie nasze reprezentacje sięgnęły po srebrne medale, przegrywając dopiero w finale. W żeńskiej kadrze wystąpiła Anna Brzyska – uczennica SMS i zawodniczka Kolpinga FRAC Jarosław. – To wielki zaszczyt, kiedy nasza zawodniczka może reprezentować Polskę. Bardzo się cieszę z jej kolejnego sukcesu. To materiał na znakomitą zawodniczkę. Trening czyni mistrza! – powiedział uradowany menedżer klubu z Jarosławia Kamil Dziukiewicz.

Reklama

Z awansem do stolicy

To jednak nie koniec sukcesów czarno-pomarańczowych. W Stalowej Woli młodzi zawodnicy Kolpinga FRAC potwierdzili swój prymat na Podkarpaciu. Podczas Uczniowskiego Turnieju Drużynowego chłopcy starsi (Szymon Brud i Dawid Jadam) triumfowali, podobnie jak dziewczęta młodsze (Dagmara Kłak, Kinga Hawro). Zaraz za nimi uplasował się kolejny jarosławski duet Natalia Maciałek – Paulina Maciałek. – Razem z trenerami ciężko pracujemy, by naszym najmłodszym zawodnikom zagwarantować jak najlepszy trening. Powoli to wszystko owocuje. Nasi podopieczni oswajają się z rywalizacją i turniejami o coraz wyższej randze. Wszystko idzie w dobrym kierunku – dodał K. Dziukiewicz.

Warto dodać wielki finał Uczniowskiego Turnieju Drużynowego odbędzie się w Warszawie.

Reklama

 


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama