Nie przestaje zadziwiać i imponować formą uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu, a zarazem tenisistka stołowa Parafialnego Klubu Sportowego Kolping FRAC Anna Brzyska. Odniosła kolejny spektakularny sukces w swojej kategorii wiekowej. Tym razem wspólnie z reprezentacją Polski zdobyła srebrny medal w Turnieju Nadziei Olimpijskich w stolicy Węgier Budapeszcie.
To był bardzo dobry turniej w wykonaniu polskich teamów, zarówno dziewcząt jak i chłopców. Obie nasze reprezentacje sięgnęły po srebrne medale, przegrywając dopiero w finale. W żeńskiej kadrze wystąpiła Anna Brzyska – uczennica SMS i zawodniczka Kolpinga FRAC Jarosław. – To wielki zaszczyt, kiedy nasza zawodniczka może reprezentować Polskę. Bardzo się cieszę z jej kolejnego sukcesu. To materiał na znakomitą zawodniczkę. Trening czyni mistrza! – powiedział uradowany menedżer klubu z Jarosławia Kamil Dziukiewicz.
To jednak nie koniec sukcesów czarno-pomarańczowych. W Stalowej Woli młodzi zawodnicy Kolpinga FRAC potwierdzili swój prymat na Podkarpaciu. Podczas Uczniowskiego Turnieju Drużynowego chłopcy starsi (Szymon Brud i Dawid Jadam) triumfowali, podobnie jak dziewczęta młodsze (Dagmara Kłak, Kinga Hawro). Zaraz za nimi uplasował się kolejny jarosławski duet Natalia Maciałek – Paulina Maciałek. – Razem z trenerami ciężko pracujemy, by naszym najmłodszym zawodnikom zagwarantować jak najlepszy trening. Powoli to wszystko owocuje. Nasi podopieczni oswajają się z rywalizacją i turniejami o coraz wyższej randze. Wszystko idzie w dobrym kierunku – dodał K. Dziukiewicz.
Warto dodać wielki finał Uczniowskiego Turnieju Drużynowego odbędzie się w Warszawie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze