We wtorek, podczas sesji sejmiku wojewódzkiego, radni wybrali nowego członka zarządu. Została nim dotychczasowa radna Anna Huk z Radymna.
Na tym stanowisku Anna Huk zastąpi Marię Kurowską, która została posłem. Umowa koalicyjna Zjednoczonej Prawicy zakłada, że jedno miejsce w zarządzie województwa przypadnie SP. To ugrupowanie reprezentuje właśnie A. Huk.
Mieszkanka Radymna jest radną sejmiku wojewódzkiego drugą kadencję. W poprzedniej przewodniczyła komisji rewizyjnej, obecnie przewodzi pracom komisji kultury sportu i kultury fizycznej. Jest też sekretarzem klubu radnych PiS sejmiku województwa podkarpackiego, a w powiecie jarosławskim pełnomocnikiem Solidarnej Polski.
W latach 2010 – 2014 była radną miejską w Radymnie. Od początku pracy zawodowej działa w Związku Zawodowym „Solidarność” Ziemia Przemyska. Jest nauczycielem języka polskiego, wcześniej pracowała jako logopeda. Ma doświadczenie w prowadzeniu specjalistycznych usług opiekuńczych dla dzieci z autyzmem. Prowadzi również teatr Trema w Miejskim Ośrodku Kultury w Radymnie.
Sejmik dokonał również wyboru wiceprzewodniczącego, którym został Wojciech Zając z Jasła. – To dobre kandydatury na tak ważne stanowiska. Ludzie, którzy posiadają bogate doświadczenie samorządowe, właściwie przygotowani do pełnienia tak odpowiedzialnych funkcji w województwie – zaznaczył marszałek Władysław Ortyl na sesji sejmiku.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Czy to nie jest piękne.W zarządzie będzie przynajmniej jedna osoba,która coś umie.
Tadeuszu i samie ile wam płacą za te bzdury? Możecie powiedzieć co ta pani umie i na czym polega jej mądrość?
Poszperaj w necie a dowiesz sie o tei Pani wiecej !
Co może wiedzieć na temat sportu i kultury fizycznej kobieta która uczy polskiego? Przecież to gołym okiem widać że to awans skonstruowany w celu pchania tej Pani po szczeblach kariery politycznej.
Huk, hukiem ale może Hałasik Podhalicz i Pilch ważna persona w zarządzie i faktyczny zastępca i prawdopodobnie następca Ortyla obydwoje osadzeni Rzeszowie z mocy Wielkiego Marszałka Lotnictwa zaczęli akcję pt wszystko dla Przemyśla. Do tej pory z mitycznego miliarda Morawieckiego korzystają jedynie Rzeszów, Mielec , Stalowa Wola, Krosno, Sanok, Jarosław i kilka innych mnieszych miejscowości zaś totalnie upadłe wolny i królewski Przemyśl dostał z tego tyle co nadpłakał kot Jarusia czyli figę no może z makiem, a jak ktoś woli wielkie gówno. No cóż można i tak ale żarty na bok, obecnie jest ostatnia szansa by tę mieścinę nieco podnieśc z totalnego upadku, rozruszać jakieś nawet marne inwestycje by zatrzymać resztki młodych i coś jeszcze bo nie samą pracą żyje człowiek, jakiś nawet marny otwarty basen, prawdziwe lodowisko itd. I te obdarte z tynków kamienice, domy, wstyd że wszystkie podobne miasta mają od dziesiątków lat zrewitalizowane starówki a jedynie Przemyśl pod tym względem jest jedną wielką ruiną, niczym XIX wieczna Twierdza Przemyśl. Pani Podhalicz, panie Pilch, kto nie jak wy, kiedy jak nie teraz. Może klątwa Marszałka Koronnego na szczęście już byłego zostanie z Przemyśla wreszcie zdjęta czego sobie i suwerenowi zawsze życzę.
"sam"po co szukać w internecie gdy się kogoś zna osobiście i to długie lata.
That is an interesting post. I will return to your blog.https://clickerheroes.games
Czy to nie jest piękne.W zarządzie będzie przynajmniej jedna osoba,która coś umie.
Madra kobieta takich wiecej!
aaa kotki dwa