Posłanka Prawa i Sprawiedliwości, jarosławianka Anna Schmidt-Rodziewicz odebrała dzisiaj (18 czerwca br.) nominację na sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
A. Schmidt-Rodziewicz otrzymała powołanie na pełnomocnika premiera ds. dialogu międzynarodowego. Nie jest żadną tajemnicą, że osoby piastujące takie stanowiska zwyczajowo nazwane są ministrami. Jarosławska posłanka była do tej pory przewodniczącą Komisji Łączności z Polakami za Granicą. Z dniem odebrania nominacji przestała jej szefować. Rozpoczyna nowy etap współpracy z Polonią na Wschodzie.
Na swoim koncie na Facebooku napisała m.in.: „Dziś Premier Mateusz Morawiecki powołał mnie na sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. To wielki zaszczyt. Historia zatoczyła koło – po kilkunastu latach wracam do KPRM jako minister. Dziękuję wszystkim posłom z Komisji Łączności z Polakami za Granicą za doskonałą współpracę. Zakończyłam przewodniczenie komisji i rozpoczynam nowy etap współpracy z Polonią/Polacy na Wschodzie”.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Stare lisy zakończyły karierę w polskim parlamencie i poszły po mamonę do PE a młode liski przejmują po nich schedę.Wymiana pokoleniowa
Tak to jest prawda! Liczy się mamona a takie frazesy ze do polityki nie idzie się dla pieniędzy dala przykład Szydlo! NAM SIE PO PROSTU NALEZY!!!!
Wam się to towarzyszki po prostu należy.Suweren przeszczęśliwy, pozdrowienia od Kempy.
do hasler 157.25.108.96 Lewactwo często występuje z innymi chorobami o podłożu psychosomatycznym, takimi jak nerwica, depresja czy paranoja. Lewactwo często sprzężone jest z ojkofobią. Na uszkodzenie wyżej wymienionego genu narażone są szczególnie dzieci do szesnastego roku życia. Jak dowiedli naukowcy główną przyczyną destrukcji genu jest słuchanie bredni. Dzieje się tak, ponieważ podczas długotrwałej ekspozycji na głupotę, system odpornościowy zaczyna wariować i dochodzi do choroby autoimmunologicznej, która niszczy ten gen. Jak objawia się choroba? W postaci lekkiej nie wyrządza dużych szkód w ciele, czy psychice chorego. Chory w takim przypadku może nawet przez całe życie nie odczuwać symptomów choroby. Przypadłość wtedy mylona jest z innymi schorzeniami. Chorego zdradza czasami, brak logiki, roztargnienie czy małostkowość. W formie ostrej bardzo powszechna jest chorobliwa nienawiść, zapalczywość, poważne defekty w myśleniu logicznym, Croce-fobia, wspomniana już ojkofobia i oszołomstwo. Chory najczęściej toczy pianę z ust. W kontaktach z innymi ludźmi jest opryskliwy. Choroba prowadzi często do przedwczesnej śmierci. Do zgonu dochodzi najczęściej przez samobójstwo tradycyjne lub też przez eutanazję. Lewak ze względu na swoją niepełnosprawność umysłową, nie potrafi przestrzegać zasad etycznych i moralnych. Często domaga się poluzowania tych norm. W tym względzie jest podobny do dziecka, któremu matka coś zabroniła. Porządny rodzić w takim wypadku nie ustępuje, tak i my społeczeństwo powinniśmy zostać głusi na tupanie lewactwa. Jak leczyć? Nie wynaleziono jeszcze skutecznego lekarstwa na tą przypadłość. Niektórzy naukowcy dowodzą, że stan pacjenta polepsza się gdy, chorego odetnie się od patogenu. Choroba jest o tyle dziwna, że chory wykazuje objawy uzależnienia od czynnika chorobotwórczego, czyli lewackich bredni. Pozdrawiam i życze szybkiego powrotu do pełni zdrowia i normalności
To czemu tylko zazdrościsz. ? Spróbuj i ty coś osiągnąć . , może ci isę uda
To jest extra i niesamowicie trafna diagnoza. BRAWO , BRAWO . , Chodzi mi szczególnie o ten fragment , który wkleiłem "Lewak ze względu na swoją niepełnosprawność umysłową, nie potrafi przestrzegać zasad etycznych i moralnych. Często domaga się poluzowania tych norm. W tym względzie jest podobny do dziecka, któremu matka coś zabroniła. Porządny rodzić w takim wypadku nie ustępuje, tak i my społeczeństwo powinniśmy zostać głusi na tupanie lewactwa.
Jak 0iszesz kilka komentarzy to zmień IP bo takie odpowiadanie samemu sobie jest obiawa choroby.
Podkarpacie głosowało na PiS No to trzeba jakoś nagrodzić Podkarpacie czyli zrobić Ministrów ludzi stąd poprostu nepotyzm i zapłata za głosy
Proponuję jeszcze więcej słuchać "TEFAŁSZENU" oraz obowiązkowo czytać wypociny lewactwa z Czerskiej oraz stosować się do "złotych myśli" kapusia Bolka z Gdańska . Totalna i wszechstronna krytyka Polski, natrętna reklama Niemiec, Rosji i innych przeciwników naszego kraju to główna dewiza tej stacji, której praźródła tkwią w czasach PRL. Spółka ITI Holdings S.A. (późniejszy właściciel stacji TVN, która powstała w 1997), została założona w Luksemburgu 29.12.1988 z kapitałem zakładowym 25 milionów franków luksemburskich. W czasach PRL taki holding, z udziałem Polaków w jego radzie nadzorczej, musiał być kontrolowany przez komunistyczne tajne służby. "Bańka informacyjna" TVN-u który dostarcza elektoratowi PO "kroplówkę propagandową", przez całą dobę, przekaz o "idealnej, postępowej PO" i o "reakcyjnym, ksenofobicznym oraz (negatywnie) patriotycznym PiS".Pozdrawiam i życzę szybkiego unormowania systemu nerwowego.P.S> / każdy z nas ma szansę zostać ministrem - ale ??? - do tego są jeszcze potrzebne JAJA /
Nasermater!
Stare lisy zakończyły karierę w polskim parlamencie i poszły po mamonę do PE a młode liski przejmują po nich schedę.Wymiana pokoleniowa
Tak to jest prawda! Liczy się mamona a takie frazesy ze do polityki nie idzie się dla pieniędzy dala przykład Szydlo! NAM SIE PO PROSTU NALEZY!!!!