Reklama

Anna Schmidt-Rodziewicz ministrem

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości, jarosławianka Anna Schmidt-Rodziewicz odebrała dzisiaj (18 czerwca br.) nominację na sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

A. Schmidt-Rodziewicz otrzymała powołanie na pełnomocnika premiera ds. dialogu międzynarodowego. Nie jest żadną tajemnicą, że osoby piastujące takie stanowiska zwyczajowo nazwane są ministrami. Jarosławska posłanka była do tej pory przewodniczącą Komisji Łączności z Polakami za Granicą. Z dniem odebrania nominacji przestała jej szefować. Rozpoczyna nowy etap współpracy z Polonią na Wschodzie.

Na swoim koncie na Facebooku napisała m.in.: „Dziś Premier Mateusz Morawiecki powołał mnie na sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. To wielki zaszczyt. Historia zatoczyła koło – po kilkunastu latach wracam do KPRM jako minister. Dziękuję wszystkim posłom z Komisji Łączności z Polakami za Granicą za doskonałą współpracę. Zakończyłam przewodniczenie komisji i rozpoczynam nowy etap współpracy z Polonią/Polacy na Wschodzie”.
MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Zorian - niezalogowany 2019-06-18 13:53:39

    Nasermater!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Pio - niezalogowany 2019-06-18 16:26:54

    Stare lisy zakończyły karierę w polskim parlamencie i poszły po mamonę do PE a młode liski przejmują po nich schedę.Wymiana pokoleniowa

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gorszy sort - niezalogowany 2019-06-18 19:32:24

    Tak to jest prawda! Liczy się mamona a takie frazesy ze do polityki nie idzie się dla pieniędzy dala przykład Szydlo! NAM SIE PO PROSTU NALEZY!!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama