Pandemii koronawirusa COVID-19 wymusiła wielotygodniową przerwę w funkcjonowaniu Arboretum i Zakładu Fizjografii w Bolestraszycach. Dziś, 12 maja, ponownie otworzyło swoje bramy.
Arboretum od poniedziałku do piątku będzie czynne w godz. 9 – 18, zaś w soboty, niedziele i święta w godz. 10 – 18.
Z uwagi na szczególną sytuację epidemiologiczną w naszym kraju wprowadzono specjalne wytyczne i procedury. Oto one:


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dyrektor Arboretum narusza prawo. W pkt. III ppkt 3. jest bardzo poważna nadinterpretacja Rozporzadzenia z 15 kwietnia 2020 roku. Jestem zmuszona zawiadomić prokurature.
Władcy zadaja jednago a przydupasy wladcow rozszerzaja w nieskonczonosc aby utrudnic zycie czlowiekowi. Banda komuchow z popisow i lewactw nawet w ameryce traz jest
zwiedzajaca - SZYBCIUTKO byś się nie spóźniła z tym donosem do prokuratury AMEBO
niewolnicy typu $$ nawet gdyby im kazali chodzić bez majtek, będą chodzić bez majtek
Dyrektor Arboretum narusza prawo. W pkt. III ppkt 3. jest bardzo poważna nadinterpretacja Rozporzadzenia z 15 kwietnia 2020 roku. Jestem zmuszona zawiadomić prokurature.
Władcy zadaja jednago a przydupasy wladcow rozszerzaja w nieskonczonosc aby utrudnic zycie czlowiekowi. Banda komuchow z popisow i lewactw nawet w ameryce traz jest
zwiedzajaca - SZYBCIUTKO byś się nie spóźniła z tym donosem do prokuratury AMEBO