Reklama

Arboretum w Bolestraszycach od dziś znów otwarte. Są obostrzenia

Pandemii koronawirusa COVID-19 wymusiła wielotygodniową przerwę w funkcjonowaniu Arboretum i Zakładu Fizjografii w Bolestraszycach. Dziś, 12 maja, ponownie otworzyło swoje bramy.

Arboretum od poniedziałku do piątku będzie czynne w godz. 9 – 18, zaś w soboty, niedziele i święta w godz. 10 – 18. 

Z uwagi na szczególną sytuację epidemiologiczną w naszym kraju wprowadzono specjalne wytyczne i procedury. Oto one:



san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    zwiedzajaca - niezalogowany 2020-05-12 15:17:58

    Dyrektor Arboretum narusza prawo. W pkt. III ppkt 3. jest bardzo poważna nadinterpretacja Rozporzadzenia  z 15 kwietnia 2020 roku. Jestem zmuszona zawiadomić prokurature.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    nowojorczyk - niezalogowany 2020-05-12 15:27:23

    Władcy zadaja jednago a przydupasy wladcow rozszerzaja w nieskonczonosc aby utrudnic zycie czlowiekowi. Banda komuchow z popisow i lewactw nawet w ameryce traz jest

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    $$ - niezalogowany 2020-05-12 17:55:52

    zwiedzajaca   -    SZYBCIUTKO byś się nie spóźniła z tym donosem do prokuratury   AMEBO

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama