Reklama

Arcybiskup wręczył odznaczenia kapłanom

06/01/2019 12:54

Podczas świątecznego spotkania w Kurii Metropolitalnej w Przemyślu ksiądz arcybiskup Adam Szal, metropolita przemyski, wręczył ponad 40 odznaczeń kapłanom, którzy w wyjątkowy sposób zasłużyli się dla dobra diecezji oraz parafii, w których posługują.

„Każde odznaczenie jest wyrazem życzliwości, ale także wdzięczności za pracę duszpasterską, za łączenie tego duszpasterstwa z innymi wysiłkami związanymi z duszpasterstwem, jak odnowa świątyń czy tworzenie dzieł tak bardzo ważnych, ubogacających życie naszej parafii” – powiedział do zgromadzonych hierarcha.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Fuj - niezalogowany 2019-01-06 20:53:42

    Niech sobie księża jeszcze korony na głowę założą i benda krulami,żaden ksiądz nie powinien być poslancem Jezusa bo mu nie dorównuje.Nie podoba mi się to co dzieje się w kościołach i liczy się tyko złoto dla tej instytucji.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    su-metal - niezalogowany 2019-01-06 21:39:59

    YOUTUBE.COM - OTO WIELKA TAJEMNICA WIARY - ZŁOTE EURO I DOLARY

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2019-01-07 08:56:13

    A dla , której instytucji się nie liczy ?????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama