Podczas świątecznego spotkania w Kurii Metropolitalnej w Przemyślu ksiądz arcybiskup Adam Szal, metropolita przemyski, wręczył ponad 40 odznaczeń kapłanom, którzy w wyjątkowy sposób zasłużyli się dla dobra diecezji oraz parafii, w których posługują.
„Każde odznaczenie jest wyrazem życzliwości, ale także wdzięczności za pracę duszpasterską, za łączenie tego duszpasterstwa z innymi wysiłkami związanymi z duszpasterstwem, jak odnowa świątyń czy tworzenie dzieł tak bardzo ważnych, ubogacających życie naszej parafii” – powiedział do zgromadzonych hierarcha.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Niech sobie księża jeszcze korony na głowę założą i benda krulami,żaden ksiądz nie powinien być poslancem Jezusa bo mu nie dorównuje.Nie podoba mi się to co dzieje się w kościołach i liczy się tyko złoto dla tej instytucji.
YOUTUBE.COM - OTO WIELKA TAJEMNICA WIARY - ZŁOTE EURO I DOLARY
A dla , której instytucji się nie liczy ?????
przeciez to jest ich posluga ,jakie dostali odznaczenia??? szok !!!moze zlote medale
Niech sobie księża jeszcze korony na głowę założą i benda krulami,żaden ksiądz nie powinien być poslancem Jezusa bo mu nie dorównuje.Nie podoba mi się to co dzieje się w kościołach i liczy się tyko złoto dla tej instytucji.
YOUTUBE.COM - OTO WIELKA TAJEMNICA WIARY - ZŁOTE EURO I DOLARY
A dla , której instytucji się nie liczy ?????