22. edycja „Artefaktów”, projektu polegającego na tym, że kurator opracowuje ideę kolejnej wystawy i zaprasza do niej artystów, których twórczość wpisuje się w jego oczekiwania. Kuratorką tegorocznej edycji „Artefaktów” jest Elżbieta Cieszyńska.
– Wybierając temat do kuratorskiego projektu „Artefakty”, kierowałam się moimi osobistymi poszukiwaniami artystycznymi – mówi Cieszyńska.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
porządna kobieta i artystka. pozdrawiam.