W niedzielę, po południu na dolnej stacji wyciągu narciarskiego przy ulicy Sanockiej na charytatywnym pikniku policyjnym uczestniczyły tłumy przemyślan.

fot.Jacek Szwic
Szybowcem interesowali się nie tylko najmłodsi.

fot.Jacek Szwic
Mł. asp. Marta Fac, na co dzień oficer prasowy KMP, na pikniku pomagała dzieciom w różnych konkursach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze