Wraca temat autobusów blokujących wyjazd i wstrzymujących ruch na ulicy 3 Maja, przy przystanku obok pojarlanowskich budynków. Kierowcy narzekają, że dowożące pracowników Leara pojazdy stwarzają spore uciążliwości. Są też interwencje związane z autobusami blokującymi ulicę Poniatowskiego. Chodzi o przystanek naprzeciw siedziby policji.
Problemy z wjazdem na stację benzynową oraz uciążliwości z przejazdem 3 Maja, przy dawnym Jarlanie, pojawiają się w momencie kończących się zmian pracy. Wtedy podjeżdża tak wiele autobusów, że nie mieszczą się w zatoczce, a to sprawia kłopoty innym kierowcom. Policjanci już się zajmowali tym problemem.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze