Reklama

Autobusy blokują przejazd na ulicy 3 Maja

04/01/2015 14:46

Wraca temat autobusów blokujących wyjazd i wstrzymujących ruch na ulicy 3 Maja, przy przystanku obok pojarlanowskich budynków. Kierowcy narzekają, że dowożące pracowników Leara pojazdy stwarzają spore uciążliwości. Są też interwencje związane z autobusami blokującymi ulicę Poniatowskiego. Chodzi o przystanek naprzeciw siedziby policji.

Problemy z wjazdem na stację benzynową oraz uciążliwości z przejazdem 3 Maja, przy dawnym Jarlanie, pojawiają się w momencie kończących się zmian pracy. Wtedy podjeżdża tak wiele autobusów, że nie mieszczą się w zatoczce, a to sprawia kłopoty innym kierowcom. Policjanci już się zajmowali tym problemem. 
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości