47-letni kierowca renault megane w nocy z wtorku (2 bm.) na środę (3 bm.) doprowadził do czołowego zderzenia z busem na autostradzie A4. Do szpitali w Przeworsku, Rzeszowie i Łańcucie trafiło łącznie 6 osób.
Do wypadku doszło w Gniewczynie Łańcuckiej. Z policyjnych ustaleń wynika, że 47-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego jechał pod prąd w kierunku Krakowa, doprowadzając do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym busem marki Mercedes Sprinter, którego kierowca – 39-letni mężczyzna – przewoził 8 obywateli Ukrainy. Na tył busa najechał dodatkowo kierowca subaru. 47-latek, który siedział za kierownicą osobowego renault, wydmuchał 1 promil alkoholu. Wiadomo też, że zarówno kierowca busa, jak i subaru byli trzeźwi. Z informacji udostępnionych przez przeworską komendę wynika, że w wyniku wypadku do szpitali trafiło w sumie 6 osób: jadący pod prąd 47-latek i 5 pasażerów busa, w tym dwoje dzieci. Na szczęście życiu żadnej z osób, które ucierpiały w zdarzeniu, nie zagraża niebezpieczeństwo. Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie.

fot.KPP Przeworsk
W busie kierowca przewoził 8 osób.

fot.KPP Przeworsk
Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku oraz wykonali oględziny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze