Reklama

Autostradą na podwójnym gazie. W dodatku pod prąd

47-letni kierowca renault megane w nocy z wtorku (2 bm.) na środę (3 bm.) doprowadził do czołowego zderzenia z busem na autostradzie A4. Do szpitali w Przeworsku, Rzeszowie i Łańcucie trafiło łącznie 6 osób.

Do wypadku doszło w Gniewczynie Łańcuckiej. Z policyjnych ustaleń wynika, że 47-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego jechał pod prąd w kierunku Krakowa, doprowadzając do  czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym busem marki Mercedes Sprinter, którego kierowca – 39-letni mężczyzna – przewoził 8 obywateli Ukrainy.  Na tył busa najechał dodatkowo kierowca subaru. 47-latek, który siedział za kierownicą osobowego renault, wydmuchał 1 promil alkoholu. Wiadomo też, że zarówno kierowca busa, jak i subaru byli trzeźwi. Z informacji udostępnionych przez przeworską komendę wynika, że w wyniku wypadku do szpitali trafiło w sumie 6 osób: jadący pod prąd 47-latek i 5 pasażerów busa, w tym dwoje dzieci. Na szczęście życiu żadnej z osób, które ucierpiały w zdarzeniu, nie zagraża niebezpieczeństwo. Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie.

 

Reklama


fot.KPP Przeworsk
W busie kierowca przewoził 8 osób.


fot.KPP Przeworsk
Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku oraz wykonali oględziny.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama