Reklama

Awanse dla 17 funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej [ZDJĘCIA]

Pogranicznicy zostali mianowani na kaprali i młodszych chorążych.

Uroczystość mianowania funkcjonariuszy na I stopień w korpusie chorążych oraz podoficerów odbyła się 19 lipca w Komendzie Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu. Akty mianowania wręczył zastępca komendanta oddziału płk SG Adam Pacuk.

Stopień młodszego chorążego SG zyskało 8 funkcjonariuszy, a mianowania na stopień kaprala uzyskało 9 funkcjonariuszy, w tym dwie kobiety.
Od dzisiaj, 20 lipca, nowo mianowani kaprale rozpocznął  służbę w bezpośredniej ochronie granicy państwowej na Podkarpaciu.

Reklama

 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Pepo - niezalogowany 2018-07-21 09:51:14

    Plecaki.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    leon - niezalogowany 2018-07-22 05:41:03

    GARBarnia.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama