Pogranicznicy zostali mianowani na kaprali i młodszych chorążych.
Uroczystość mianowania funkcjonariuszy na I stopień w korpusie chorążych oraz podoficerów odbyła się 19 lipca w Komendzie Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu. Akty mianowania wręczył zastępca komendanta oddziału płk SG Adam Pacuk.
Stopień młodszego chorążego SG zyskało 8 funkcjonariuszy, a mianowania na stopień kaprala uzyskało 9 funkcjonariuszy, w tym dwie kobiety.
Od dzisiaj, 20 lipca, nowo mianowani kaprale rozpocznął służbę w bezpośredniej ochronie granicy państwowej na Podkarpaciu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Plecaki.
GARBarnia.