Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Przemyślu nie podaje jak długo potrwa naprawa.
Problem dotyczy mieszkańców ulicy Słowackiego (od cmentarza do ul. Obozowej oraz wszystkich bocznych ulic) oraz Nehrybki, Pikulic i Grochowiec. Przerwa w spowodowana jest awarią sieci wodociągowej i potrwa do czasu jej usunięcia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Co oni pitolą. W Grochowcach nie ma wodociągu.
Prezes zarządu spółki PWi K w Przemyślu Małgorzata Ossowska odebrała ostatnio w Rzeszowie w glorii nagrodę w kategorii „Najlepszy Zakład Komunalny Województwa Podkarpackiego” w dn.5.05.2017r. Kierując tak wspaniałym przedsiębiorstwem z takimi fachowcami i wyróżnieniami ,pani prezes dziś w trakcie awarii nie jest w stanie w przybliżeniu określić jak długo odbiorcy pozostaną bez dostaw wody ?? Coś tu z tym profesjonalizmem PWiK i tą nagrodą jest nie tak!
Ale nowość! A niby do kiedy!? Podajcie termin, choć w przybliżeniu.
O proszę! I słuszna uwaga - ale widać nagrody sa dla SWOICH, czyli PISUARÓW i REGIOnalistów.
"Potrwa do czasu jej usunięcia "
Co oni pitolą. W Grochowcach nie ma wodociągu.
w części jest