Reklama

Bądź bezpieczny podczas WOŚP. Policja radzi

31 stycznia, podczas 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, policjanci jak co roku zaangażują się w zapewnienie porządku. Apelują o stosowanie się do zasad bezpieczeństwa przez uczestników.

Porady dla darczyńców WOŚP

Każdy z wolontariuszy jest wyposażony w CZYTELNY identyfikator ze zdjęciem, numerem, adresem wolontariusza  identyfikator musi mieć „serduszkowe” logo Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wolontariusz musi nosić swój identyfikator na widocznym miejscu skarbonka wolontariusza musi być oklejona banderolami Fundacji WOŚP. Na górze przy otworze do wrzucania pieniędzy powinien znajdować się wyraźnie napisany ten sam numer kwestującego, który widnieje na identyfikatorze. masz podejrzenie, że ktoś podszywa się pod wolontariusza WOŚP, skontaktuj się z policją lub strażą miejską/gminną widzisz, że ktoś zagraża bezpieczeństwu wolontariuszy lun innych uczestników? Dzwoń 112


Porady dla wolontariuszy

Prowadźcie zbiórkę pieniędzy w bezpiecznych miejscach:

centrach handlowych, w których zatrudnieni są pracownicy ochrony; głównych ciągach komunikacyjnych; miejscach dobrze oświetlonych; miejscach, w których występuje duże natężenie ruchu pieszych; miejscach objętych monitoringiem kamer, itp. UNIKAJCIE: prowadzenia zbiórek w miejscach mało uczęszczanych, źle oświetlonych, uznawanych za niebezpieczne

prowadzenia zbiórek pieniędzy samodzielnie. W grupie bezpieczniej!

w razie zagrożenia, zwracajcie się o pomoc do Policji lub straży miejskich/gminnych


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Producent szafek na buty - niezalogowany 2021-01-31 07:27:51

    Dziękuję za informacje, dobrze że je podajecie, bo człek zapomina kiedy trzeba siedzieć w domu by nie dać się oszustom i cwaniakom. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2021-01-31 22:23:15

    https://www.kontrowersje.net/ponad_90_milion_w_w_us_ugach_obcych_rodzina_owsiak_w_na_swoim

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    . - niezalogowany 2021-02-02 14:05:15

    Jak będą szli z puszkami to unikać ich jak ognia

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama