31 stycznia, podczas 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, policjanci jak co roku zaangażują się w zapewnienie porządku. Apelują o stosowanie się do zasad bezpieczeństwa przez uczestników.
Prowadźcie zbiórkę pieniędzy w bezpiecznych miejscach:
centrach handlowych, w których zatrudnieni są pracownicy ochrony; głównych ciągach komunikacyjnych; miejscach dobrze oświetlonych; miejscach, w których występuje duże natężenie ruchu pieszych; miejscach objętych monitoringiem kamer, itp. UNIKAJCIE: prowadzenia zbiórek w miejscach mało uczęszczanych, źle oświetlonych, uznawanych za niebezpieczneprowadzenia zbiórek pieniędzy samodzielnie. W grupie bezpieczniej!
w razie zagrożenia, zwracajcie się o pomoc do Policji lub straży miejskich/gminnych
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dziękuję za informacje, dobrze że je podajecie, bo człek zapomina kiedy trzeba siedzieć w domu by nie dać się oszustom i cwaniakom.
https://www.kontrowersje.net/ponad_90_milion_w_w_us_ugach_obcych_rodzina_owsiak_w_na_swoim
Jak będą szli z puszkami to unikać ich jak ognia
Dziękuję za informacje, dobrze że je podajecie, bo człek zapomina kiedy trzeba siedzieć w domu by nie dać się oszustom i cwaniakom.
https://www.kontrowersje.net/ponad_90_milion_w_w_us_ugach_obcych_rodzina_owsiak_w_na_swoim
Jak będą szli z puszkami to unikać ich jak ognia