Reklama

Barbara Matyja nowym sekretarzem gminy

31/01/2019 20:00

Burmistrz Adam Woś wyznaczył nowego sekretarza gminy. Została nim Barbara Matyja. Na stanowisku zastąpiła Jerzego Mazura, który tuż po ubiegłorocznych wyborach samorządowych został wicestartostą przeworskim.

J. Mazur – wieloletni pracownik Urzędu Miasta i Gminy w Sieniawie – powołany został na urząd wicestarosty 20 listopada 2018 roku. Zwolnił tym samym stanowisko sekretarza gminy, które obsadzone zostało dopiero w połowie stycznia. Nowym sekretarzem gminy została Barbara Matyja[paywall] , także z sieniawskim urzędem związana od lat. Dotychczas piastowała stanowiska niższego szczebla. Przede wszystkim zajmowała się obsługą rady miejskiej i jej komisji stałych, obsługą organizacyjno-administracyjną spraw będących w gestii burmistrza miasta i gminy Sieniawa i jego zastępcy oraz sprawami kadrowymi i administracyjno-technicznymi, czym zasłużyła sobie na zaufanie burmistrza Wosia i spory awans. – Dała się poznać jako osoba kompetentna, odpowiedzialna oraz sumienna. Z wielkim zaangażowaniem współpracowała z radnymi sieniawskiej rady miejskiej kilku kadencji oraz sołtysami, koordynując działania organu stanowiącego gminy, jak również jednostek pomocniczych. Jestem w pełni przekonany, że pani Barbara Matyja sprawdzi się na tym stanowisku – uzasadnia swój wybór na stornie internetowej UMiG Sieniawa burmistrz Adam Woś.
pck
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama