Szanowni Państwo! Za nami wybory do Parlamentu RP. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos. 28 692 głosy to drugi wynik na liście PiS. Dziękuję Państwu za tak liczny udział w wyborach i zaufanie. Zapraszam do dalszej współpracy w nowej kadencji. Wspólnie możemy jeszcze wiele zrobić dla naszych Małych Ojczyzn.
Anna Schmidt
Wiceminister Rodziny i Polityki Społecznej
Poseł na Sejm RP
https://www.facebook.com/annaschmidt.info
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze