Chciałbym się odnieść na łamach „Sygnałów” do uwagi czytelnika odnośnie barierki ochronnej ustawionej przy ulicy Dworskiego, zaraz przed skrzyżowaniem z Rejtana. Twierdzi on, że to rozwiązanie utrudniło życie kierowcom, bo wyjeżdżając z Rejtana, mają ograniczoną widoczność
Moim zdaniem pomysł wcale nie jest chybiony. Nie tak dawno wspomniane barierki były wysokie i matowe i wtedy mogły sprawiać problem. Teraz są półprzeźroczyste i świetnie spełniają swoją funkcję, chroniąc i przechodniów, i elewację kamienicy przed zachlapaniem. W kapryśną pogodę przejście tym wąskim chodnikiem wiązało się zawsze z ryzykiem ubrudzenia ubrania. Teraz problemu nie ma i dobrze – kończy przemyślanin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze