Reklama

Barierki ochronne wcale nie takie złe

07/01/2015 17:13

Chciałbym się odnieść na łamach „Sygnałów” do uwagi czytelnika odnośnie barierki ochronnej ustawionej przy ulicy Dworskiego, zaraz przed skrzyżowaniem z Rejtana. Twierdzi on, że to rozwiązanie utrudniło życie kierowcom, bo wyjeżdżając z Rejtana, mają ograniczoną widoczność

Moim zdaniem pomysł wcale nie jest chybiony. Nie tak dawno wspomniane barierki były wysokie i matowe i wtedy mogły sprawiać problem. Teraz są półprzeźroczyste i świetnie spełniają swoją funkcję, chroniąc i przechodniów, i elewację kamienicy przed zachlapaniem. W kapryśną pogodę przejście tym wąskim chodnikiem wiązało się zawsze z ryzykiem ubrudzenia ubrania. Teraz problemu nie ma i dobrze – kończy przemyślanin.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości