Reklama

Batalion rośnie w siłę. Kolejne „abramsy” w jednostce w Żurawicy [FOTO]

1. Batalion Czołgów w Żurawicy otrzymał kolejną dostawę pojazdów M1A1 Abrams. Amerykańskich czołgów, które uważane są za jedne z najlepszych na świecie.

To druga w ostatnich tygodniach dostawa tego sprzętu do jednostki w Żurawicy. Na początku grudnia ub.r. na wyposażenie czołgistów trafiło kilkanaście sztuk. Obecnie podobnie. Z całą pewnością, jak zaznaczyły służby prasowe 1. BCz, „abramsy” mają znaczący wpływ na wzmocnienie potencjału bojowego jednostki. „Teraz czas na intensywne szkolenie oraz doskonalenie umiejętności w praktyce” – możemy przeczytać w informacji.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/01/2025 17:05
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama