Reklama

Będą dyskutować o walce z chorobą nowotworową

W ramach XVI Podkarpackich Dni Onkologiczno-Chirurgicznych dziś, 4 bm., w Hotelu Arłamów odbędzie się sympozjum naukowe mające na celu wymianę doświadczeń i prezentację nowych metod leczenia nowotworów.

Komitet organizacyjny, czyli: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala św. Ojca Pio w Przemyślu, Oddział Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Chirurgii Onkologicznej szpitala wojewódzkiego w Przemyślu, Oddział Podkarpacki Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polski Komitet Zwalczania Raka Oddział Podkarpacki w Przemyślu zapraszają do udziału w konferencji wszystkich, którzy współdziałają w walce z chorobą nowotworową.

PROGRAM

Kliknij, by powiększyć.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama