W ramach XVI Podkarpackich Dni Onkologiczno-Chirurgicznych dziś, 4 bm., w Hotelu Arłamów odbędzie się sympozjum naukowe mające na celu wymianę doświadczeń i prezentację nowych metod leczenia nowotworów.
Komitet organizacyjny, czyli: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala św. Ojca Pio w Przemyślu, Oddział Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Chirurgii Onkologicznej szpitala wojewódzkiego w Przemyślu, Oddział Podkarpacki Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polski Komitet Zwalczania Raka Oddział Podkarpacki w Przemyślu zapraszają do udziału w konferencji wszystkich, którzy współdziałają w walce z chorobą nowotworową.
Kliknij, by powiększyć.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze