Reklama

Będą głosem kobiet w mieście

Znany jest już nowy skład Przemyskiej Rady Kobiet. Radę tworzy 15 aktywnych pań z zacięciem społecznikowskim. Będą pomostem między mieszkankami, prezydentem Przemyśla i lokalnym samorządem.

Przemyska Rada Kobiet działa w mieście od marca 2021 roku. Można powiedzieć, że przemyślanki przecierały w regionie szlaki w tego typu działalności, bo przemyska rada była pierwszym takim organem na Podkarpaciu (razem z radą rzeszowską). Pod koniec lutego br. ogłoszono nabór na jej kolejną – drugą kadencję. Czas na zgłaszanie kandydatur przemyślanki miały do 15 marca. Jak się okazało, chętnych pań nie zabrakło, dzięki czemu w nowej radzie znalazła się maksymalna, przewidziana regulaminem liczba członkiń. Piętnaście przemyślanek, tworzących nowy skład Przemyskiej Rady Kobiet, to: Elżbieta Domańska, Jolanta Fudali, Elżbieta Dobrowolska, Tetiana Jaroch, Karolina Gołąbek, Stanisława Gudzelak, Anna Szydełko, Katarzyna Winiarska, Anna Łapińska, Magdalena Pardel-Trefler, Katarzyna Parol-Łukaszek, Marta Pyszczuk, Beata Wróbel, Danuta Zbieg i Sabina Zybińska...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 61% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 12/05/2024 14:40
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama