Znany jest już nowy skład Przemyskiej Rady Kobiet. Radę tworzy 15 aktywnych pań z zacięciem społecznikowskim. Będą pomostem między mieszkankami, prezydentem Przemyśla i lokalnym samorządem.
Przemyska Rada Kobiet działa w mieście od marca 2021 roku. Można powiedzieć, że przemyślanki przecierały w regionie szlaki w tego typu działalności, bo przemyska rada była pierwszym takim organem na Podkarpaciu (razem z radą rzeszowską). Pod koniec lutego br. ogłoszono nabór na jej kolejną – drugą kadencję. Czas na zgłaszanie kandydatur przemyślanki miały do 15 marca. Jak się okazało, chętnych pań nie zabrakło, dzięki czemu w nowej radzie znalazła się maksymalna, przewidziana regulaminem liczba członkiń. Piętnaście przemyślanek, tworzących nowy skład Przemyskiej Rady Kobiet, to: Elżbieta Domańska, Jolanta Fudali, Elżbieta Dobrowolska, Tetiana Jaroch, Karolina Gołąbek, Stanisława Gudzelak, Anna Szydełko, Katarzyna Winiarska, Anna Łapińska, Magdalena Pardel-Trefler, Katarzyna Parol-Łukaszek, Marta Pyszczuk, Beata Wróbel, Danuta Zbieg i Sabina Zybińska...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 61% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze