Na potoku Rudawka w ciągu drogi krajowej nr 28 w Starej Birczy zostanie wybudowany nowy most. Wykonawcę zadania być może poznamy w przyszłym tygodniu.
Nowy most powstanie w miejscu dotychczasowego, który zostanie rozebrany. Powodem takiej decyzji jest zły stan techniczny istniejącej przeprawy, a w szczególności[paywall] przyczółków.
„Występują nieszczelności dylatacji, przecieki, osady i wykwity na przyczółkach. Ponadto stwierdzono korozję i ubytki materiału urządzeń odwadniających. Istniejący obiekt w stanie obecnym nie spełnia wymogów w zakresie nośności, a szerokości użytkowe są niezgodne z obowiązującymi przepisami” – opisuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Rzeszowie.
„Brak realizacji inwestycji oznaczałby dalszą degradację obiektu. Podstawowym celem inwestycji jest więc uniknięcie konieczności wprowadzenia ograniczenia nośności mostu oraz długich i uciążliwych objazdów o dł. ok. 40 km, aż do całkowitego zamknięcia mostu” – argumentuje GDDKiA.
Firmy mogą składać oferty do 30 lipca. Wykonawca będzie miał 13 miesięcy na przeprowadzenie wszystkich prac od dnia podpisania umowy, z czego w ciągu 2,5 miesiąca musi wybudować objazd tymczasowy i rozebrać istniejący most.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A kiedy kolejowy w Przemyślu, prace miały się rozpocząć w 2019 później w 2020 r, szczęśliwie minęło I półrocze 21 i nic w temacie, cicho wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie. I jako ciekawski pozytywnie przemyski obserwator widzę i opisuję że jak niemal wszystko w Przemyślu gówno na razie z mostu będzie. Ale skoro ogromne problemy z zardzewiałymi barierkami to co dopiero z rudym od rdzy mostem. Ale to całe wolna i królewska mieścina. Dlatego most w Rudawce będzi prędzej niż w Przemyślu, brawo Rudawka, choć rozumiem różnice w w wielkości ewentualnej inwestycji.
Nie narzekaj.W Rudawce most należy wymienić ponieważ ciężkie zestawy samochodowe z drewnem wywożonym z Bieszczad może go zwyczajnie zawalić. I stąd ekspresowa inwestycja.A w Przemyślu obecna opcja polityczna jedynie mąci mówiąc o jakichkolwiek inwestycjach centralnychOstatnie mącenie to obwodnica.Poprzednie mącenie to most kolejowy itd ,itd Mieszkańcy jak na razie dają się nabrac.Ba nawet piszą petycje na Berdyczów.
Hm, nożyce w postaci Judy Tadeusza się odezwały. Prawda to nie narzekanie tylko istota rzeczy. Czekam na nowy most w Przemyślu a ty w Rudawce. I nie napisałem nigdy i nigdzie że most w Rudawce nie jest potrzebny, ba pochwaliłem nawet tą inwestycję. Dlatego mój drogi Judo T słowa twoje nie narzekaj są chybione. Pa
A kiedy kolejowy w Przemyślu, prace miały się rozpocząć w 2019 później w 2020 r, szczęśliwie minęło I półrocze 21 i nic w temacie, cicho wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie. I jako ciekawski pozytywnie przemyski obserwator widzę i opisuję że jak niemal wszystko w Przemyślu gówno na razie z mostu będzie. Ale skoro ogromne problemy z zardzewiałymi barierkami to co dopiero z rudym od rdzy mostem. Ale to całe wolna i królewska mieścina. Dlatego most w Rudawce będzi prędzej niż w Przemyślu, brawo Rudawka, choć rozumiem różnice w w wielkości ewentualnej inwestycji.
Nie narzekaj.W Rudawce most należy wymienić ponieważ ciężkie zestawy samochodowe z drewnem wywożonym z Bieszczad może go zwyczajnie zawalić. I stąd ekspresowa inwestycja.A w Przemyślu obecna opcja polityczna jedynie mąci mówiąc o jakichkolwiek inwestycjach centralnychOstatnie mącenie to obwodnica.Poprzednie mącenie to most kolejowy itd ,itd Mieszkańcy jak na razie dają się nabrac.Ba nawet piszą petycje na Berdyczów.
Hm, nożyce w postaci Judy Tadeusza się odezwały. Prawda to nie narzekanie tylko istota rzeczy. Czekam na nowy most w Przemyślu a ty w Rudawce. I nie napisałem nigdy i nigdzie że most w Rudawce nie jest potrzebny, ba pochwaliłem nawet tą inwestycję. Dlatego mój drogi Judo T słowa twoje nie narzekaj są chybione. Pa