Przetarg na rozbudowę ponad 7-kilometrowego odcinka drogi krajowej łączącej Przemyśl z Medyką został unieważniony. Zamawiającemu zabrakło pieniędzy...
Do unieważnienia postępowania przetargowego doszło 2 lipca br. Zastępca dyrektora rzeszowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Mariusz Błyskal poinformował, że chętnych do rozbudowy wspomnianego fragmentu drogi było trzech[paywall]. Każda z podanych ofert przewyższała jednak kwotę, którą zamierzano przeznaczyć na ten cel.
Rzeszowski oddział GDDKiA miał w sakwie 85 mln 119 tys. 196 zł. Wspomniane trzy firmy to: Budimex SA, konsorcjum firm: PBI Infrastruktura SA z Kraśnika i PBI WMB sp. z o.o. w Sandomierzu oraz Strabag sp. z o.o. w Pruszkowie. Najkorzystniejszą ofertę złożyli ci drudzy. To kwota 104 mln 985 tys. 855 zł. Zamawiającemu zabrakło jednak prawie 20 mln zł. Ze względu na braki formalne w dokumentach konsorcjum zostało ostatecznie wykluczone z postępowania. W związku z tym najtańszą ofertą była ta złożona przez pruszkowski Strabag. Kwota 128 mln 204 tys. 570 zł okazała się nie do przeskoczenia.
Zamawiający zdecydował się zwiększyć pulę na ten cel. O ile, jeszcze nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że ogłoszony zostanie kolejny przetarg.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tu się kończy republika PiS. Zaścianek Polski.
Nie traćmy nadziei zbliżają się wybory może Marszałek Kuchcinski przypomni sobie o Przemyslu.
Wiem ,ze jest to twoje marzenie , zapomnij
Tu się kończy republika PiS. Zaścianek Polski.
cha,cha,cha....
Nie traćmy nadziei zbliżają się wybory może Marszałek Kuchcinski przypomni sobie o Przemyslu.