Prezydent Robert Choma planuje skłonić radnych do zmian w budżecie miasta. Jego celem jest zwiększenie nakładów na sport, głównie ten szkolny, młodzieżowy.
– W związku z zaniepokojeniem środowisk sportowych związanym z pieniędzmi przeznaczonymi na finansowanie sportu w budżecie na 2015 rok, prezydent miasta oraz radni wyrażają wolę przeznaczenia dodatkowych środków w ciągu roku – czytamy w komunikacie na stronie internetowej magistratu. – Analizie sytuacji, wyjaśnieniu nieprawdziwych informacji oraz wstępnym propozycjom rozwiązań, będzie poświęcona m.in. konferencja prasowa, która odbędzie się w najbliższym czasie. O dokładnym terminie jej zwołania poinformujemy wkrótce zainteresowanych dziennikarzy – zapewniono.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze