Reklama

Będzie więcej pieniędzy na sportowe kształcenie dzieci i młodzieży?

12/02/2015 12:24

Prezydent Robert Choma planuje skłonić radnych do zmian w budżecie miasta. Jego celem jest zwiększenie nakładów na sport, głównie ten szkolny, młodzieżowy.

– W związku z zaniepokojeniem środowisk sportowych związanym z pieniędzmi przeznaczonymi na finansowanie sportu w budżecie na 2015 rok, prezydent miasta oraz radni wyrażają wolę przeznaczenia dodatkowych środków w ciągu roku – czytamy w komunikacie na stronie internetowej magistratu. – Analizie sytuacji, wyjaśnieniu nieprawdziwych informacji oraz wstępnym propozycjom rozwiązań, będzie poświęcona m.in. konferencja prasowa, która odbędzie się w najbliższym czasie. O dokładnym terminie jej zwołania poinformujemy wkrótce zainteresowanych dziennikarzy – zapewniono.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama