Reklama

Betlejemskie Światło Pokoju dotarło do Przemyśla [ZDJĘCIA]

19/12/2019 23:53

W czwartek wieczorem do Przemyśla dotarło Betlejemskie Światło Pokoju. Od niego na Rynku prezydent Wojciech Bakun i komendant ZHP Remigiusz Łuc rozpalili ognisko, od którego z kolei obecni zapalili przyniesione z sobą świece i lampiony. W ten sposób ogień z Groty Narodzenia Pańskiego zagości w domach i instytucjach Przemyśla.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Obywatel - niezalogowany 2019-12-20 09:34:49

    Przydałoby się radnym Przemyśla.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Stary Przemyślanin - niezalogowany 2019-12-20 14:26:26

    Harcerzom też czasami, bo jakoś "pokój i braterstwo" nie po drodze.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    tsa - niezalogowany 2019-12-20 21:42:12

    Betlejemskie światło pokoju powiadacie ?!? No niech wam będzie, jednakowoż, rzucie okiem, może i na to:EWANGELIA POKOJU - WEGANIZM.COMZIELONE ŻABKI - PRAWDZIWY PROTEST - TEKSTOWO.PLYOUTUBE.COM - PILNE! WIELKI PRZERZUT WOJSK USA DO EUROPY - POLSKA BĘDZIE EPICENTRUM ĆWICZEŃ

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości