Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 31-letni kierowca jeepa.
Wczoraj po godz. 21 na ul. Wyszyńskiego w Lubaczowie, policjanci zauważyli samochód, którego kierowca zapomniał o włączeniu świateł.
Podczas kontroli okazało się, że za kierownicą siedzi 31-letni obywatel Ukrainy. – Ponieważ zachowanie kierowcy wydało się policjantom dziwne, sprawdzili jego stan trzeźwości. Badanie wykazało, że 31-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Jego samochód policjanci przekazali podróżującemu z nim pasażerowi, który był trzeźwy – informuje mł. asp. Monika Tomczyszyn-Pachołek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie.
Dzisiaj po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości za co grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze