Reklama

Bezpieczne wakacje 2015

29/06/2015 21:00

Przez cały okres wakacji policjanci prowadzić będą działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa wypoczywającym.

Przeprowadzane będą kontrole zbiorników wodnych i kąpielisk. Sprawdzany będzie również stan urządzeń na placach zabaw i boiskach sportowych. Policjanci będą kontrolować autobusy przewożące dzieci na kolonie. Zorganizowany zostanie konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży o tej tematyce. W celu zapewnienia bezpiecznego wypoczynku funkcjonariusze policji będą współpracować z instytucjami i służbami porządkowymi. Sprawdzone zostaną wszystkie kąpieliska również te nielegalne.

Skontrolowane zostaną pola namiotowe, biwaki, parkingi, a także drogi dojazdowe do miejsc wypoczynku na terenie całego powiatu. Organizowane będą patrole policyjne. Funkcjonariusze będą wraz z innymi służbami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo dzieci i młodzieży czuwać nad ich bezpieczeństwem.  Kontrolowany będzie stan techniczny autokarów, oraz trzeźwość kierowców wiozących dzieci na wypoczynek. Z Komendy Wojewódzkiej w Rzeszowie zostanie wysłanych dwóch policjantów mających zadbać o bezpieczeństwo osób wypoczywających w Radawie. Policjanci będą sprawdzać trzeźwość kierowców, stan techniczny ich pojazdu, ewentualne braki w wyposażeniu, oraz czy dzieci są przewożone w prawidłowy sposób. 


BP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości