Na pruchnickim stadionie w niedzielę, 24 kwietnia, odbył się jubileuszowy, 30. bieg o memoriał bł. ks. Bronisława Markiewicza. To coroczne wydarzenie ma nie tylko przypomnieć sylwetkę patrona miasta i uczcić jego pamięć, ale też tchnąć w mieszkańców sportowego ducha i zachęcić do uczestnictwa w zawodach.
Organizatorzy, by dodatkowo podkreślić wyjątkowość spotkania, zaprosili wszystkich obecnych na stadionie do wspólnego biegu otwarcia, po którym każdy z uczestników otrzymał okolicznościową przypinkę bądź lizaka.
fot.CKSiT Pruchnik
Mieszkańcy Pruchnika i okolic z roku na rok coraz liczniej biorą udział w memoriale.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze