Reprezentanci Autonomicznego Zrzeszenia Combat Aikido Jarosław-Pawłosiów zanotowali niezwykle udany występ podczas prestiżowego turnieju Open Championship Poland w Niepołomicach.
W imprezie wystartowało ośmioro reprezentantów Autonomicznego Zrzeszenia Combat Aikido Jarosław-Pawłosiów. Pod okiem kadry trenerskiej – Wiesława i Anny Pikorów –wywalczyło osiem miejsc na podium, co przy dużej konkurencji (ok. 200 uczestników) jest wynikiem znakomitym, świadczącym o wzorowo wykonywanej pracy i bardzo solidnym przygotowaniu.
– Zawody federacji Fightime są cenione za wysoki poziom organizacyjny i sportowy. Nasi zawodnicy, reprezentujący Jarosław oraz Pawłosiów musieli się zmierzyć z przedstawicielami klubów nastawionych na czysty sport walki. Osiągnięty rezultat potwierdza uniwersalność combat aikido oraz skuteczność w konfrontacji z różnymi stylami grapplingowymi
Reklama
– powiedział trener W. Pikor.
Ze złotymi medalami do domu wrócili Marcelina Sabat i Radosław Wysocki (oboje sekcja Jarosław). Srebrne krążki zdobyli: Matylda Sikora, Maria Budzisz, Patrycja Trojniak (wszyscy Jarosław), Wiktor Turek, Igor Turek (obaj sekcja Pawłosiów). Medal brązowy przypadł Julii Małysz (Jarosław). Gratulujemy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze