Blisko 2 tysiące paczek nielegalnych papierosów znaleźli policjanci ruchu drogowego z Jarosławia w kontrolowanym peugeocie.
41-letniego kierowcę pojazdu zatrzymano na ul. Sanowej w Jarosławiu. Okazało się, że przekroczył dozwoloną prędkość. W czasie kontroli pojazdu funkcjonariusze ujawnili papierosy bez polskich znaków akcyzy skarbowej – 1699 paczek. Gdyby towar trafił na rynek, Skarb Państwa zostałby narażony na straty w wysokości ponad 43 tys. zł.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.na rynku w Przemyślu tyle paczek tygodniowo sprzedaje się i nikogo to nie rusza...
na rynku w Przemyślu tyle paczek tygodniowo sprzedaje się i nikogo to nie rusza...