Dwie osoby trafiły do szpitala.
W zdarzeniu, do którego doszło w niedzielę ok. godz. 3 w nocy na autostradzie A4 w okolicy MOP Cieszacin, ranne zostały cztery osoby: 22-letni kierowca oraz troje pasażerów. Dwie osoby trafiły do szpitala.
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że mieszkaniec gminy Orły, podczas jazdy autostradą A4 w kierunku Korczowej, najprawdopodobniej zasnął, w wyniku czego zjechał z drogi, uderzył w barierę energochłonną, po czym dachował. Badanie stanu trzeźwości kierującego wykazało, że był trzeźwy – podała jarosławska policja.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.+ bonusWYZWOLENIE ZWIERZĄT - FACEBOOK.COM
+ bonusWYZWOLENIE ZWIERZĄT - FACEBOOK.COM