Reklama

BMW dachowało na autostradzie

05/12/2018 11:57

Dwie osoby trafiły do szpitala.

W zdarzeniu, do którego doszło w niedzielę ok. godz. 3 w nocy na autostradzie A4 w okolicy MOP Cieszacin, ranne zostały cztery osoby: 22-letni kierowca oraz troje pasażerów. Dwie osoby trafiły do szpitala.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że mieszkaniec gminy Orły, podczas jazdy autostradą A4 w kierunku Korczowej, najprawdopodobniej zasnął, w wyniku czego zjechał z drogi, uderzył w barierę energochłonną, po czym dachował. Badanie stanu trzeźwości kierującego wykazało, że był trzeźwy – podała jarosławska policja.

Reklama
Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia i oględziny pojazdu, wykonano dokumentację fotograficzną. W toku prowadzonego postępowania zostaną wyjaśnione szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.


fot.KPP Jarosław


fot.KPP Jarosław
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2018-12-05 17:54:50

    + bonusWYZWOLENIE ZWIERZĄT - FACEBOOK.COM

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama