– Trzeba mieć marzenia. Stawiać sobie cele i wytrwale dążyć do ich realizacji – mówił Bogdan Zając, II trener Reprezentacji Polski w piłce nożnej, odbierając w czwartek, 29 grudnia, tytuł Honorowego Obywatela Miasta Jarosławia. Zorganizowana w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej im. F. Chopina w Jarosławiu uroczystość zgromadziła liczne grono sympatyków piłkarza i trenera.
Uchwałę o nadaniu tytułu radni podjęli jednogłośnie na sesji rady miasta pod koniec listopada. Wnioskodawcą był Jarosławski Klub Sportowy 1909 z prezesem Witoldem Rogalą.
– W imieniu sympatyków, zawodników oraz działaczy Jarosławskiego Klubu Sportowego 1909 zwracam się z wnioskiem o przyznanie panu Bogdanowi Zającowi tytułu „Honorowego Obywatela Miasta Jarosławia”. Pan Bogdan Zając jest rodowitym jarosławianinem, osobą, która w ostatnich latach wykonała niebagatelną pracę na rzecz promocji miasta Jarosławia. Swoją postawą zawsze okazywał przywiązanie do rodzinnego miasta oraz klubu sportowego, w którym się wychował i zdobywał pierwsze sportowe sukcesy. To z Jarosławia startował do swojej kariery sportowej, której zwieńczeniem były występy w reprezentacji Polski oraz gra w europejskich pucharach – uzasadniał prezes JKS.

fot.Roman Kijanka
Ceremonia wręczenia honorowego tytułu zgromadziła wielu jarosławian.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze