Reklama

Boisko oficjalnie otwarte! [ZDJĘCIA]

21 września był ważną datą dla społeczności Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarosławiu. Tego dnia oficjalnie otwarto tu i oddano do użytku przebudowane boisko szkolne.

Symboliczną wstęgę na nowym obiekcie przeciął gospodarz miasta Waldemar Paluch, któremu asystowali przewodniczący Rady Dzielnicy nr 5 Sebastian Kogut oraz członkowie Rady Dzielnicy: radni Dorota Batiuk-Jankiewicz i Rafał Młynarski wraz z dyrektor SP 2 Elżbietą Żurawską. Ta ostatnia, inaugurując uroczystość, w swoim oficjalnym przemówieniu podziękowała za zakończoną sukcesem przebudowę, podkreślając, że obiekt będzie dobrze służył dzieciom i młodzieży. Dla podkreślenia wagi wydarzenia uczniowie przygotowali też okolicznościowe[paywall] występy artystyczne. W czasie oficjalnego otwarcia podkreślono też, że

przebudowa boiska to efekt dobrej współpracy dyrektor szkoły z Radą Dzielnicy nr 5 i wykorzystania kwoty miliona złotych, co roku przeznaczanej dla każdej z dzielnic na jej rozwój. W ramach inwestycji kosztującej 646 tys. 648,23 zł wymieniono podbudowę oraz nawierzchnię ze sztucznej trawy, zamontowano 2 bramki z siatkami i nowe piłkochwyty. Pojawiło się też 20 krzesełek oraz kosz na śmieci. Prace objęły też instalacje oświetleniowe: stare zdemontowano, dokonano rozdziału energii elektrycznej i zamontowano 4 nowe maszty z lampami oświetleniowymi.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama