21 września był ważną datą dla społeczności Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarosławiu. Tego dnia oficjalnie otwarto tu i oddano do użytku przebudowane boisko szkolne.
Symboliczną wstęgę na nowym obiekcie przeciął gospodarz miasta Waldemar Paluch, któremu asystowali przewodniczący Rady Dzielnicy nr 5 Sebastian Kogut oraz członkowie Rady Dzielnicy: radni Dorota Batiuk-Jankiewicz i Rafał Młynarski wraz z dyrektor SP 2 Elżbietą Żurawską. Ta ostatnia, inaugurując uroczystość, w swoim oficjalnym przemówieniu podziękowała za zakończoną sukcesem przebudowę, podkreślając, że obiekt będzie dobrze służył dzieciom i młodzieży. Dla podkreślenia wagi wydarzenia uczniowie przygotowali też okolicznościowe[paywall] występy artystyczne. W czasie oficjalnego otwarcia podkreślono też, że
przebudowa boiska to efekt dobrej współpracy dyrektor szkoły z Radą Dzielnicy nr 5 i wykorzystania kwoty miliona złotych, co roku przeznaczanej dla każdej z dzielnic na jej rozwój. W ramach inwestycji kosztującej 646 tys. 648,23 zł wymieniono podbudowę oraz nawierzchnię ze sztucznej trawy, zamontowano 2 bramki z siatkami i nowe piłkochwyty. Pojawiło się też 20 krzesełek oraz kosz na śmieci. Prace objęły też instalacje oświetleniowe: stare zdemontowano, dokonano rozdziału energii elektrycznej i zamontowano 4 nowe maszty z lampami oświetleniowymi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze