Reklama

Bolączki mieszkańców

14/01/2015 08:54

Jestem mieszkańcem jednej z przemyskich kamienic administrowanych przez przedsiębiorstwo gospodarki mieszkaniowej, zlokalizowanej przy ulicy Reymonta 23. Jest – jak wiele jej podobnych – nieotynkowana, naprawdę w kiepskim stanie. Czynsz podnoszony jest mieszkańcom średnio dwa razy w roku, płacimy też co miesiąc na tak zwany fundusz remontowy, ale i tak żadnych konkretnych remontów w obiekcie doczekać się nie sposób, no może poza ostatnim dotyczącym problemów z kanalizacją.

Co nam w takim razie pozostaje? Osobnym problemem jest także brak koszy do segregacji. Niektórzy z nas zadeklarowali chęć segregowania śmieci, ale nie sposób tego robić, nie mając dostępu do odpowiednich pojemników. Może wreszcie pochylono by się nad sytuacją mieszkańców? – pyta jeden z lokatorów.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama