W wyniku braku zachowania należytej ostrożności przez 47-letniego kierowcę skody, w piątek 8 lipca w Gaci, w wypadku ucierpiała 26- letnia mieszkanka przeworskiego.
Jak mówią policyjne, wstępne ustalenia, mężczyzna skręcając w lewo nie upewnił się co do możliwości bezpiecznego wykonania manewru, w wyniku czego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z oplem, za którego kierownicą siedziała 26- latka.
Siła uderzenia była tak duża, że opel uderzył w stojącą na pobliskim parkingu kię. Kobieta została przetransportowana do przeworskiego szpitala.
Badanie alkomatem wykazało, że oboje kierujący byli trzeźwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze