Reklama

Brawura i nadmierna prędkość. 19-latek uderzył bmw w autobus

Poważny wypadek miał miejsce 11 marca, po godz. 23, na ul. Królowej Bony w Sanoku.

19-letni kierujący bmw, który zmierzał w kierunku ul. Przemyskiej, nie dostosował prędkości do warunków jazdy i na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem. Bmw uderzyło w jadący z przeciwnej strony autobus.

Poważnych obrażeń i urazów kręgosłupa doznali 19- i 18-letni pasażerowie bmw.  Przewieziono ich do szpitala. Kierujący był trzeźwy, jednak pobrano mu krew na zawartość środków odurzających. Kierujący i pasażerowie autobusu nie doznali obrażeń. 

Policja podkreśla, że choć prowadzone jest postępowanie, które wyjaśni dokładne okoliczności zdarzenia, bezsprzecznie jednymi z przyczyn wypadku były brawura i nadmierna prędkość.

Reklama


fot.KPP Sanok
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości