Obok wygranej w LOTTO Superlidze zespołu Sokołowa SA, 27 i 28 listopada br. na ogólnopolskich arenach rywalizowali także młodsi reprezentanci jarosławskiego tenisa stołowego.
W 2. Grand Prix Polski seniorek i seniorów w Gliwicach z dobrej strony zaprezentowała się Anna Brzyska, która dotarła do ćwierćfinału.
W ćwierćfinale uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu uległa Ilonie Sztwiertni (SKTS Sochaczew) 2:3[paywall].
Wcześniej, bo w pierwszej rundzie turnieju głównego, A. Brzyska „wyrzuciła” z turnieju byłą wicemistrzynię Polski seniorek w grze pojedynczej Paulinę Krzysiek ze Startu Nadarzyn. Na Śląsku wystartowali również Jagoda Chwojko i Szymon Flaumenhaft. Młodzi zawodnicy Kolpingu nie zdołali jednak przebrnąć przez kwalifikacje dodatkowe.
Sukcesem Szymona Flaumenhafta zakończył się start w 2. Grand Prix Polski młodzików w Brzegu Dolnym. Tenisista stołowy z Jarosławia zmagania na Dolnym Śląsku zakończył z brązowym medalem, przegrywający w całym turnieju tylko jeden mecz – z Patrykiem Żyworonkiem 1:3 w półfinale.
Wcześniej Flaumenhaft wygrał siedem pojedynków!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze