Reklama

Brązowy medal Szymona Flaumenhafta

Obok wygranej w LOTTO Superlidze zespołu Sokołowa SA, 27 i 28 listopada br. na ogólnopolskich arenach rywalizowali także młodsi reprezentanci jarosławskiego tenisa stołowego.

W 2. Grand Prix Polski seniorek i seniorów w Gliwicach z dobrej strony zaprezentowała się Anna Brzyska, która dotarła do ćwierćfinału.

W ćwierćfinale uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu uległa Ilonie Sztwiertni (SKTS Sochaczew) 2:3[paywall].

Wcześniej, bo w pierwszej rundzie turnieju głównego, A. Brzyska „wyrzuciła” z turnieju byłą wicemistrzynię Polski seniorek w grze pojedynczej Paulinę Krzysiek ze Startu Nadarzyn. Na Śląsku wystartowali również Jagoda Chwojko i Szymon Flaumenhaft. Młodzi zawodnicy Kolpingu nie zdołali jednak przebrnąć przez kwalifikacje dodatkowe.

Błysk w Brzegu Dolnym

Sukcesem Szymona Flaumenhafta zakończył się start w 2. Grand Prix Polski młodzików w Brzegu Dolnym. Tenisista stołowy z Jarosławia zmagania na Dolnym Śląsku zakończył z brązowym medalem, przegrywający w całym turnieju tylko jeden mecz – z Patrykiem Żyworonkiem 1:3 w półfinale.

Wcześniej Flaumenhaft wygrał siedem pojedynków!


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama