Podeszli do grupki stojących na ulicy Kraszewskiego nastolatków, brutalnie ich atakując. Zabrali im pieniądze i zegarek, a następnie zbiegli.
Takie sceny rozegrały się na jarosławskiej ulicy w minioną sobotę, po g. 22. Napastnikami byli dwaj jarosławianie w wieku 18 i 22 lat. Jak się okazało, obaj byli nietrzeźwi (jeden miał 1,5 promila, drugi ponad 2 promile alkoholu w organizmie). Trójkę nastolatków zaatakowali znienacka. 15-latkowi, po uderzeniu w głowę, mężczyźni zabrali zegarek i pieniądze. Towarzyszący mu 16-latek został uderzony w twarz i również ograbiony z pieniędzy. Trzeci z nastolatków nie ucierpiał w zajściu. Na podstawie rozmów z zaatakowanymi miejscowej policji udało się ustalić i ująć sprawców rozboju. Policja namierzyła ich na ulicy Jana Pawła II. Z informacji udostępnionych przez jarosławską komendę policji wynika, że obaj usłyszeli już zarzuty. Grozi im od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No i dobrze, że złapani - parę latek bezwzględnego.
Brawo Panowie z Komendy Powiatowej Policjia co robi straż miejskaPanie Burmistrzu jest w dobrym tonie ufundowanie czegoś Komendzieindywidualnie Policjantom też.Na uroczystej Sesji Rady
jak byłem radnym to Rada Miastaprzekazała pieniądze na nowy samochóddla Komendy Policjia Komendant Komendy Głównej w Warszawiepo tym fakcie przekazał 6 samochodówdla Policji w JarosławiuWysoka Rado Panie Burmistrzu a co Państwo na to
o zapomniałem Wysoka Rada z pieniędzyMiasta Jarosławiaprzekazała dodatkowo 50 000 złna paliwo do tego samochodu
Brawo Janku , powiem więcej " Brawo Ty ".Jako mieszczanin jestem wzruszony lecz nie wstrząśnięty. Taki wybitny mąż stanu jak Ty ,genialny wizjoner - niczym ruszczkarz poszukujący wody , tylko Ciebie było stać na tak wielkie gesty dla miasta. Jarosław Ci nigdy nie zapomni,że dzięki Tobie po naszych ulicach przemieszczała się księżniczka szos ... Łada Niwa. Badź pozdrowiony teraz i zawsze i na wieki wieków .
o widać boli cię ping pong Rado 1.000.000zl na ping dongjak by nie Niva to funkcyjni w czerni w zarośla chodzili by pieszkom
Ale jaja . To Pan Panie Janku bedac członkiem wysokiej rady miasta przekazal to wyjatkowej klasy BARAHŁO jakim jest Łada Niva " facetom w czerni " .A moze wykorzystał Pan swoja pozycje radnego aby sprzedac miastu ten szmelc /przez liczne w tamtyc h czasach grono milosnikow motoryzacji nazywany szczytem sowieckiej mysli technologicznej. A nie był Pan czasami dilerem tych "cacek" na podkarpaciu ???
o jak bardzo się mylisz NIVA zakupiona za kadencji Burmistrza Matuszaja byłem radnym za panowania Burmistrza Dąbrowskiegow dniu zakupu samochodu nie było przedstawiciela Nivyw Naszym Pięknym Kraju
o przekazałem ten wpisAuto-Robot-SystemAutoryzowany Dealer NIVY w Polscez.s. w Krakowie
przekazałem ten wpis General Motorswłaścicielowi praw do nazwy NIVAwesołych świąt
Prosze nie sciemniac Panie Janku lub czytac ze zrozumieniem. Chodziło o samochod terenowy Łada Niva produkowany w Togliati w zwiazku Sowieckim firma AVTOGAZ od 1997 r. Dopiero od 2006 r. nazwe Niva przejał na wyłacznosc Chevrolet ktory bodajze produkuje terenowke o nazwie Niva. A w tamtych czasach to było sowieckie BARAHŁO - "gniotsia nie lamiotsia" No coz lata 2006-2014 to te lepsze czasy kiedy Burmistrzem byl Pan Andrzej Wyczawski - oczywiscie Pan ma inne zdanie bo Pana wowczas odcieto od koryta i kwiczy Pan do dziś na forum.
kto pozwolił na cytowanie moich wpisówna temat NIVYbrniesz coraz bardziej
No i dobrze, że złapani - parę latek bezwzględnego.
Brawo Panowie z Komendy Powiatowej Policjia co robi straż miejskaPanie Burmistrzu jest w dobrym tonie ufundowanie czegoś Komendzieindywidualnie Policjantom też.Na uroczystej Sesji Rady
jak byłem radnym to Rada Miastaprzekazała pieniądze na nowy samochóddla Komendy Policjia Komendant Komendy Głównej w Warszawiepo tym fakcie przekazał 6 samochodówdla Policji w JarosławiuWysoka Rado Panie Burmistrzu a co Państwo na to