Reklama

Brutalna napaść na nastolatków

Podeszli do grupki stojących na ulicy Kraszewskiego nastolatków, brutalnie ich atakując. Zabrali im pieniądze i zegarek, a następnie zbiegli.

Takie sceny rozegrały się na jarosławskiej ulicy w minioną sobotę, po g. 22. Napastnikami byli dwaj jarosławianie w wieku 18 i 22 lat. Jak się okazało, obaj byli nietrzeźwi (jeden miał 1,5 promila, drugi ponad 2 promile alkoholu w organizmie). Trójkę nastolatków zaatakowali znienacka. 15-latkowi, po uderzeniu w głowę, mężczyźni zabrali zegarek i pieniądze. Towarzyszący mu 16-latek został uderzony w twarz i również ograbiony z pieniędzy. Trzeci z nastolatków nie ucierpiał w zajściu. Na podstawie rozmów z zaatakowanymi miejscowej policji udało się ustalić i ująć sprawców rozboju. Policja namierzyła ich na ulicy Jana Pawła II. Z informacji udostępnionych przez jarosławską komendę policji wynika, że obaj usłyszeli już zarzuty. Grozi im od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    duralex - niezalogowany 2015-12-10 19:09:23

    No i dobrze, że złapani - parę latek bezwzględnego. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    j - niezalogowany 2015-12-11 13:24:32

    Brawo Panowie z Komendy Powiatowej Policjia co robi straż miejskaPanie Burmistrzu jest w dobrym tonie ufundowanie czegoś Komendzieindywidualnie Policjantom też.Na uroczystej Sesji Rady

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    jan - niezalogowany 2015-12-11 14:40:16

    jak byłem radnym to Rada Miastaprzekazała pieniądze na nowy samochóddla Komendy Policjia Komendant Komendy Głównej w Warszawiepo tym fakcie przekazał 6 samochodówdla Policji w JarosławiuWysoka Rado Panie Burmistrzu a co Państwo na to

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości