Reklama

Bułgarskie srebro Anny Brzyskiej

Znakomicie spisała się w juniorskim turnieju z cyklu WTT Youth Contender w Bułgarii Anna Brzyska (Kolping Jarosław). W Panagjuriste uczennica jarosławskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego zdobyła srebrny medal w kategorii U-19.

Koreanki Choi Nahyun 0:3 (6:11, 4:11, 9:11). Wcześniej jarosławianka pokonała kolejno: w 1/8 finału Słowaczkę Eliskę Stullerovą 3:0 (11:2, 11:4, 11:6), w ćwierćfinale Belgijkę Alesię Sferleę 3:0 (11:4, 11:9, 11:5), w półfinale swoją reprezentacyjną koleżankę Katarzynę Rajkowską 3:1 (11:7, 8:11, 11:4, 11:9).

Dla Ani był to kolejny bardzo udany sprawdzian w tym sezonie. Od 22 do 24 marca br. wystąpi w Mistrzostwach Polski Seniorek, które odbędą się w Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 20/03/2024 13:00
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama