Znakomicie spisała się w juniorskim turnieju z cyklu WTT Youth Contender w Bułgarii Anna Brzyska (Kolping Jarosław). W Panagjuriste uczennica jarosławskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego zdobyła srebrny medal w kategorii U-19.
Koreanki Choi Nahyun 0:3 (6:11, 4:11, 9:11). Wcześniej jarosławianka pokonała kolejno: w 1/8 finału Słowaczkę Eliskę Stullerovą 3:0 (11:2, 11:4, 11:6), w ćwierćfinale Belgijkę Alesię Sferleę 3:0 (11:4, 11:9, 11:5), w półfinale swoją reprezentacyjną koleżankę Katarzynę Rajkowską 3:1 (11:7, 8:11, 11:4, 11:9).
Dla Ani był to kolejny bardzo udany sprawdzian w tym sezonie. Od 22 do 24 marca br. wystąpi w Mistrzostwach Polski Seniorek, które odbędą się w Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze