Dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych nie przeszkodził 42-latkowi z gminy Ustrzyki Górne ponownie wsiąść „za kółko”. I to mając w organizmie ponad 3 promile alkoholu.
Mężczyzna jazdę zakończył w czwartek, 12 maja, po północy w przydrożnym rowie w Huwnikach.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze