Reklama

Buntownik z wyboru. Wsiadł za kierownicę mimo dożywotniego zakazu jazdy

Dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych nie przeszkodził 42-latkowi z gminy Ustrzyki Górne ponownie wsiąść „za kółko”. I to mając w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

Mężczyzna jazdę zakończył w czwartek, 12 maja, po północy w przydrożnym rowie w Huwnikach.

W zdarzeniu ucierpiał 45-letni pasażer volkswagena, który po udzieleniu pierwszej pomocy przez pograniczników i strażaków został przewieziony do szpitala.

Kierowca będzie odpowiadał przed sądem.

W związku z recydywą grozi mu 7,5 roku pozbawienia wolności.
MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama