Burmistrz Waldemar Paluch spotkał się z dyrekcją, rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 i nr 9 oraz mieszkańcami dzielnicy Łazy Kostkowskie i Przedmieście Dolnoleżajskie. Rozmowy dotyczyły sytuacji szkół w Jarosławiu związanej ze zmniejszającą się liczbą uczniów.
- Problemem jest spadek urodzeń, nie tylko w naszym mieście. Z roku na rok jest coraz mniej uczniów, a wydatki na oświatę niestety rosną. Koszt utrzymania mniej licznych klas jest taki sam jak oddziałów z większą liczbą, a nawet większy. Problem dotyczy większości placówek - mówił burmistrz.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Panie Burmistrzu 1. zwolnić dyrektora szkoły -audyt pokazał najgorszy wynik finansowy w jednej szkole
Panie Burmistrzu: słuchać nadal kiepskich doradców a wyprowadzą Jarosław na prostą, zwolnić dyrektorów, nauczycieli, sprzątaczki, zamknąć szkoły, urząd miasta, sprywatyzować MOPS, MOSIR, MOK, PGKIM, PWIK, zlikwidować kartę dużej rodziny i wtedy za całe oszczędności kupić asfalt
Zgasić światło na obwodnicy a potem w całym mieście od razu nastąpi wyż demograficzny
a kto zlecił audyt andrzej ile zapłacił
Panie Burmistrzu 1. zwolnić dyrektora szkoły -audyt pokazał najgorszy wynik finansowy w jednej szkole
Panie Burmistrzu: słuchać nadal kiepskich doradców a wyprowadzą Jarosław na prostą, zwolnić dyrektorów, nauczycieli, sprzątaczki, zamknąć szkoły, urząd miasta, sprywatyzować MOPS, MOSIR, MOK, PGKIM, PWIK, zlikwidować kartę dużej rodziny i wtedy za całe oszczędności kupić asfalt