Reklama

Burmistrz Jarosławia odwiedza szkoły

11/02/2015 15:03

Burmistrz Waldemar Paluch spotkał się z dyrekcją, rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 i nr 9 oraz mieszkańcami dzielnicy Łazy Kostkowskie i Przedmieście Dolnoleżajskie. Rozmowy dotyczyły sytuacji szkół w Jarosławiu związanej ze zmniejszającą się liczbą uczniów.

- Problemem jest spadek urodzeń, nie tylko w naszym mieście. Z roku na rok jest coraz mniej uczniów, a wydatki na oświatę niestety rosną. Koszt utrzymania mniej licznych klas jest taki sam jak oddziałów z większą liczbą, a nawet większy. Problem dotyczy większości placówek - mówił burmistrz.
Spotkania są poświęcone wypracowaniu wspólnych rozwiązań. Burmistrz zapewnia, że jest otawrty do rozmów i szukania propozycji zadowalających wszystkie strony.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    pa - niezalogowany 2015-02-13 14:17:02

    a kto zlecił  audyt  andrzej  ile zapłacił

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    77 - niezalogowany 2015-02-17 06:50:16

    Panie Burmistrzu  1. zwolnić  dyrektora szkoły -audyt pokazał najgorszy wynik finansowy w jednej szkole

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    88 - niezalogowany 2015-02-17 20:59:59

    Panie Burmistrzu: słuchać nadal kiepskich  doradców a wyprowadzą Jarosław na prostą, zwolnić dyrektorów, nauczycieli, sprzątaczki, zamknąć szkoły, urząd miasta, sprywatyzować MOPS, MOSIR, MOK, PGKIM, PWIK, zlikwidować kartę dużej rodziny i wtedy za całe oszczędności kupić asfalt

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama