W Urzędzie Miasta Radymna odnotowano dwa przypadki COVID-19. Wśród zakażonych znajduje się burmistrz Mieczysław Piziurny, u którego dziś potwierdzono koronawirusa.
Jak poinformował nas w rozmowie telefonicznej burmistrz M. Piziurny czuje się dobrze, a dotychasowe objawy ustępują. Burmistrz leczy się w domu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
oczywiście bezobjawowego?!