Reklama

Burmistrz Radymna z pozytywnym wynikiem na koronawirusa

07/10/2020 08:47

W Urzędzie Miasta Radymna odnotowano dwa przypadki COVID-19. Wśród zakażonych znajduje się burmistrz Mieczysław Piziurny, u którego dziś potwierdzono koronawirusa.

Jak poinformował nas w rozmowie telefonicznej burmistrz M. Piziurny czuje się dobrze, a dotychasowe objawy ustępują. Burmistrz leczy się w domu.

Praca urzędu miasta odbywa się w dotychczasowej formule, z zachowaniem rygoru sanitarnego. Pracownicy, ktorzy mieli kontakt z zakażonymi, zostali oddelegowani do pracy zdalnej. O ewentualnych zmianach w funkcjonowanie urzędu będzie decydował sanepid.
BP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Jj - niezalogowany 2020-10-07 13:05:35

    oczywiście bezobjawowego?!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama