23 czerwca odbyła się sesja Rady Miasta Przeworska. Jednym z punktów było udzielenie absolutorium burmistrzowi miasta Leszkowi Kisielowi.
– To pierwsze absolutorium w mojej kadencji, które jest głosowane przy naprawdę skomplikowanym roku finansowym w ostatniej historii miasta. Dzięki państwa roztropności, dzięki temu, że wspólnie udaje się nam rozwiązywać problemy, mam nadzieję, że udało nam się rozwiązać ten najistotniejszy – stopniowego wychodzenia z zadłużenia. Ta decyzja, która nastąpiła w ubiegłym roku, pozwoli nam w najbliższych latach spokojnie patrzeć w przyszłości i planować inwestycje, które są przed nami – podsumował Leszek Kisiel, dziękując radzie miasta za udzielenie absolutorium oraz swoim współpracownikom, którzy przyczyniają się do realizacji budżetu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
To przemysl czy przeworsk. Rzetelnosc dziennikarza powala
http://isakowicz.pl/wp-content/uploads/2016/07/3-lipca.jpg