Reklama

Burmistrz z jednogłośnym absolutorium

02/07/2016 19:14

23 czerwca odbyła się sesja Rady Miasta Przeworska. Jednym z punktów było udzielenie absolutorium burmistrzowi miasta Leszkowi Kisielowi.

– To pierwsze absolutorium w mojej kadencji, które jest głosowane przy naprawdę skomplikowanym roku finansowym w ostatniej historii miasta. Dzięki państwa roztropności, dzięki temu, że wspólnie udaje się nam rozwiązywać problemy, mam nadzieję, że udało nam się rozwiązać ten najistotniejszy – stopniowego wychodzenia z zadłużenia. Ta decyzja, która nastąpiła w ubiegłym roku, pozwoli nam w najbliższych latach spokojnie patrzeć w przyszłości i planować inwestycje, które są przed nami – podsumował Leszek Kisiel, dziękując radzie miasta za udzielenie absolutorium oraz swoim współpracownikom, którzy przyczyniają się do realizacji budżetu.
bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Pikpik - niezalogowany 2016-07-02 20:24:26

    To przemysl czy przeworsk. Rzetelnosc dziennikarza powala

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    RFE - niezalogowany 2016-07-03 02:32:11

    http://isakowicz.pl/wp-content/uploads/2016/07/3-lipca.jpg

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama