Reklama

Był ciekawy jak wygląda granica. Kosztowny spacer 37-latka

27/02/2026 09:44

We wtorek, 24 lutego, funkcjonariusze z placówki SG w Medyce interweniowali wobec mężczyzny, który wszedł na pas drogi granicznej.

Służby niejednokrotnie przypominają, że przebywanie w tym rejonie jest zabronione. Strażnicy graniczni natychmiast wylegitymowali mężczyznę. Jak się okazało, był to 37-letni obywatel Polski, który tłumaczył, że chciał zobaczyć jak wygląda granica z bliska. Jak przekazała służba prasowa BiOSG, interwencja zakończyła się mandatem w kwocie 500 zł.

„Na terenie województwa podkarpackiego obowiązuje zakaz wejścia na pas drogi granicznej. Wyjątkiem są odcinki granicy, którymi biegną oznakowane szlaki turystyczne w Bieszczadach. Na drogach dojazdowych oraz bezpośrednio w rejonie granicy ustawione są wyraźne tablice ostrzegawcze: „Pas drogi granicznej wejście zabronione” i „Granica państwa przekraczanie zabronione””

Reklama

– przypominają funkcjonariusze.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama