Reklama

Był nietrzeźwy i nie posiadał uprawnień. Mimo to prowadził motocykl crossowy

04/05/2025 14:26

2 promile wydmuchał 25-letni kierowca crossa, którego w czwartek, 1 maja po g. 16 w Krzywczy, zatrzymali do kontroli policjanci z komisariatu w Dubiecku.

Podejrzenie funkcjonariuszy wzbudziło zachowanie kierowcy jednośladu marki Diabolini, które wskazywało, że może być pod wpływem alkoholu. Alkomat wskazał w organizmie mężczyzny 2 promile alkoholu. Policyjny system z kolei wskazał na to, że mężczyzna nie miał prawa kierować crossem, ponieważ nie posiadał prawa jazdy. Co więcej, motocykl nie był zarejestrowany, a tym samym dopuszczony do ruchu.

Za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości, mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia. Odpowie również za popełnione wykroczenia - jazdę bez wymaganych uprawnień i kierowanie pojazdem niedopuszczonym do ruchu

Reklama

– poinformowały służby.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama