2 promile wydmuchał 25-letni kierowca crossa, którego w czwartek, 1 maja po g. 16 w Krzywczy, zatrzymali do kontroli policjanci z komisariatu w Dubiecku.
Podejrzenie funkcjonariuszy wzbudziło zachowanie kierowcy jednośladu marki Diabolini, które wskazywało, że może być pod wpływem alkoholu. Alkomat wskazał w organizmie mężczyzny 2 promile alkoholu. Policyjny system z kolei wskazał na to, że mężczyzna nie miał prawa kierować crossem, ponieważ nie posiadał prawa jazdy. Co więcej, motocykl nie był zarejestrowany, a tym samym dopuszczony do ruchu.
Za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości, mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia. Odpowie również za popełnione wykroczenia - jazdę bez wymaganych uprawnień i kierowanie pojazdem niedopuszczonym do ruchu
Reklama
– poinformowały służby.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze